Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 735-ről?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Sony xperia SP-m van 1,7 Ghz 2 magos procival, 1 giga rammal, a Lumiában 1,2Ghz de quad-core proci van, a többi dologban megegyezik a hardverük. Szoftverről tudom, hogy sokkal stabilabb, nekem az Android folyamatosan összeömlik, még egy ilyen, a középkategória felső részén álló telefonnál is. Mi a vélemény a 735-ről? Más Nokia most nem nagyon kapható, a 930 pedig nagyon drága, használtan nem szeretnék.

2015. jan. 12. 13:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
20. nincs ellentmondás a 2 kommentembe,a szakértők erre vannak szakosodva,vagyis ez a munkájuk,akik meg értenek hozzá azok meg nem feltétlenül szakértők,bocs de ennél butábban nem tudom leírni,az a lényeg hogy vegyél olyan telefont ami megfelelő gyorsaságú a számodra,mert az android nem neked való :)
2015. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!