Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon feltöltésével...

Mobiltelefon feltöltésével gondok?

Figyelt kérdés
Sajnos valami miatt nem tölt a mobiltelefonom. Nem tudom mi lett vele, esetleg leszakadhatott benne valami, mert eleinte is egy kicsit nehézkesen lehetett bedugni. Most már ki is kapcsolt, mert lemerült teljesen, jelezni pedig nem jelzi, hogy töltené. Még garanciális szerencsére, de mit gondoltok, meg tudják ezt csinálni, és ha nem, akkor esetleg kicserélik, van erre lehetőség, vagy vennem kell egy újat? Még az is van, hogy a telefonon vannak személyes adatok, fotók, melyeket nem tudtam időben kitörölni, mielőtt kikapcsolt volna a telefon. Ilyenkor mi a helyzet?
2015. jan. 13. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
egy tipp: talán egy másik feltöltött akkumulátorral beindul: Ez lehetne gy kölcsönkért is. /Amíg lemented/
2015. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, jó volt a tipp, kicsit nehezen kivitelezhető, mert nem teljesen belevaló volt az akkumulátor, viszont az érintkező helye szerencsére megegyezett, így sikerült, csak a kezem, illetve ujjam bánta, mert erősen oda kellett nyomnom még akcióztam a telefonon. Úgy hogy még egyszer köszi!
2015. jan. 13. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!