Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beadtam a hibás, de garanciás...

Beadtam a hibás, de garanciás telefonom a T- mobilszervízbe, de elvették a garancia papírom. Jogosan vették el, és mi van hanem kapom vissza? A szervízlapra azt írták várható költség 0 ft . Számolhanak fel pénzt?

Figyelt kérdés
Bocsi,hogy sok a kérdés,de a nem bízom tmobilban nagyon szemetek.
2015. jan. 13. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A szerviz ha pénzbe kerül valami, akkor előzetes árajánlatot köteles adni.

Ha azt írták 0 Ft, akkor ingyenes lesz, illetve a szolgáltatónak fogja kiszámlázni a szerviz, tehát neked nem kell fizetni, ha a garancia megvan, és garanciális hiba van.


Biztos visszaadják majd. No para, ingyenes lesz a szerviz.


Milyen telefon volt, milyen hibával?

2015. jan. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm lg optimus l5 II ,magától kikapcsolt,szerintem aksihibás,azért gondoltam,hogy fizetni kell érte mert csak 1 év gari van a tartozékokra .És másfél év után romlott el .És a kedves tmobil szereti megfingatni ügyfeleit.
2015. jan. 14. 00:05
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Ha nem jut el a garancialevél a szervizbe, akkor hogy pecsétel bele szerinted??
2015. jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!