Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi éri meg jobban ár és tudás...

Braun Zsolt kérdése:

Mi éri meg jobban ár és tudás alapon? Iphone 4 ről iphone 5 öt vagy 5s-t venni?

Figyelt kérdés
mennyivel jobb az 5s mint az 5? most ertem itt a 120 as lassitott videót de valóban megéri azt a pluszpénzt, vagy hétköznapi használatra elég az iphone 5 is?

2015. febr. 4. 04:52
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha van rá pénzed, tökmind1. én mondjuk kb. őszig vennék egy 5-öt, és mikor egy kicsit méglejjebb megy az 5S ára, és nagyjából beáll egy stabil értékre, akkor venném meg. ha nem zavar az a lehetséges 30-40ezer Ft, ami 2-2 és fél év használat után lejön az árából, nyugodtan megveheted. én úgy vélem, hogy ez a 120 fps-es lassított videó illetve ujjlenyomatolvasó csak egy kényelmi funkció, hasznos, de megvan az ember nélkülük.
2015. febr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nézegettem youtube teszteket is és hiaba a 64 bit es op rendszer azért annyival nem gyorsabb az 5s hogy hátast dobjak..szoval szerintem megvan a választás :) köszi
2015. febr. 4. 09:44
 3/3 A kérdező kommentje:
bocs chip
2015. febr. 4. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!