Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

HellBoy kérdése:

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Ezelőtt egy Xperia Tipo-m volt. Ami eléggé elavult lett, meg 1 év alatt szétjött.. Szempont a vásárlásnál:Megbízható legyen, egyszerűen kezelhető, strapabíró (hosszútávon), meg azért 1-2 hasznos dolgot is tudjon. Ha van más tanácsotok telefon ügyileg, írjátok bátran! Max 60ezer forintig! Ja és kártyásan, előfizetés/havidíj nélkül! Ja és még egy kérdés: melyik szerintetek a jobb op rendszer telefonra? Android vagy Windows Phone?

2015. febr. 17. 15:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

Mindig csodálkozom, amikor a neten csak dicsérik a Windows Phone rendszert, de az eladási adatok nem ezt a népszerűséget mutatják.

Előbb utóbb le fog esni a Xiaomi Redmi 2s ára 60k környékére, akkor érdemes majd megvenni, ha van Romániában ismerősöd, meg tudod venni ennyiért:

[link]

[link]

2015. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes, hogy pont az eladási adatokkal jössz, mikor nem 1-2%-kal több a piaci részesedése a Windows Phone-nak pl. Magyarországon, mint az iPhone-nak, mindezt az Android részesedéséből csípte le. És ez csak a kezdet :)
2015. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
30%
úgy könnyű, hogy 30 hájcsingcsung márkájú telefon van, amin mind android fut.. de ahogy előttem mondták, tör felfele a Windows ;)
2015. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%

Szánalom, hogy mennyire a lom android bűvöletében élnek az emberek! :)


Az a természetese nekik, hogy minden pillanatban azon kell görcsölnie, hogy a kívánt funkció éppen működni fog-e?!

Ja, és most nem "extra" funkcióra gondolok, hanem arra, hogy tud-e hívást kezdeményezni!

Azt már kezdem megszokni, hogy hívom az androidos ismerőst, csörög, semmi. Nem sokkal később találkozunk, és mondom neki, hogy hívtam. NEM NEM VETTE ÉSZERE!!! SEMMI NYOMA NEM VOLT A HÍVÁSNAK!!! (Másik ismerős pár hasonló húzás után kidobta...)

És az már csak hab a tortán, hogy mindig az a téma, hogy: "most a frissítés után kegyetlen lassú lett, másik frissítés után egy kicsivel jobb!", "Aztán most mindent ki kellett kapcsolnom, az e-mail-ek frissítését is, mert pillanatok alatt lemerült.".


Kolléga hetente hívta a szerelőt, vagy vitte szervizbe a PRÉMIUM S sorozatos Samsung-ját (többször cserélték neki, és alkartrészeket is). Meló után beültünk valahova, és reszketve kereste, hogy konnektor mellé üljünk, mert tölteni kell a telefonját, pedig majdnem egész nap a töltőn volt neki...

Volt olyan aki meséli, hogy amikor Wifi-hez akar csatlakozni, előfordul az is, hogy többször ki kell vennie az aksit, mert úgy megáll mint a hal szeme. (?? az eslő után csak annyit mondanák, hogy "EGY", a második után...)

Az android olyan tarifával is képes minden hónapban több ezer forintos számlát készíteni, aminél a beszédhívás, országon belül, bármilyen mennyiségben ingyenes. A "robot" megoldja, hogy e-mail helyett kiküld inkább MMS-t, és nem lehetett lebeszélni róla.


Nyugodtan le lehet pontozni a véleményemet, de felhívnám a figyelmet, hogy én tapasztalatokat írtam le. A tények pedig makacs dolgok!


A kérdezőnek még annyit, hogy ha tényleg számít neki a kérdésben leírtak, akkor egyértelműen Windows (iPhone az ára miatt kiesik).


Ne haragudjon meg senki, de egy komolyan gondolkodó embernél, akinek minőségi elvárásai vannak, ez az android mentalitás vállalhatatlan. (Aki gyerekjátékot akar, annak tökéletesen megfelel.)


Én magam is meglepődtem, hogy ismerősök, akik Windows Phone-ra váltottak (android után), milyen lelkesedéssel beszéltek róla, hogy "nem akadozik" (miér kellene?), "ugyan úgy fut az menü 520-on, mint a 920-on" (az nem opció, hogy az operációs rendszer működjön, a készülék szolgáltatásaiban van különbség, illetve a számításigényesebb alkalmazások nem futnak a kicsiken (brutál játékok)), "ez nagyon pörög", "Nem fagy le" stb...

Szóval érdekes nézni, hogy kisimult az arcuk! :)

2015. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Balazs1109 válasza:
66%
én nekem androidos telefonom van de soha többet nem veszek androidosat. Állandóan lefagy akadozik és kidob a játékokból tehát wp mindenképpen. Én is Lumia 735 nézegettem és nekem nagyon bejött
2015. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%

#15


Erről beszélek! :) És ez is kőkemény tapasztalat. Azt hittem, hogy ezen az oldalon az ilyen tapasztalaton alapuló vélemények a legértékesebbek.

2015. febr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 kérdező.. ***** válasza:
51%
Androidból csak felső kategóriát lehet venni,azok nem lassulnak be,de azok közül is csak néhány márka.60k-ig Moto g 2014 a legjobb éppen azért mert ez az ami nem lassul be.
2015. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%
Csakis a WP! Másfél éves a Lumia620-asom, imádom! Mindig nevetek a sok lökött androidoson, mikor anyáznak, hogy folyton fagy a telójuk. A Lumia is néha lefagy, de egy kezemen meg tudom számolni, eddig hányszor történt meg :) Erre varrjanak gombot a droidosok :D
2015. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 kérdező.. ***** válasza:
25%
Egyik haveromnak lumia 630-a van és egy nexusra cserélné ha megtehetné mert egyrészt csak a szervizt járja másrészt kilép alkalmazásokból stb...
2015. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván valami lassú írási/olvasási sebességű memóriakártya van benne, rátelepítve kismillió alkalmazás, amivel még egy Nexus sem tudna megközdeni... na meg, miért pont Nexusra? Egy vele egy árban lévő Androidra váltson, és akkor vissza fogja sírni a Lumiát. Mint ahogy mindenhon, Lumiákban is nyilvánvalóan jobbak a drágább modellek.
2015. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!