Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ezek közül: iphone 5s,sony xperia z3,lg nexus 5,nokia lumia 1520.Telefon vásárláson gondolkodok és nem tudom eldönteni.Légyszives minnél többen irjatok választ!Előre köszönöm a válaszokat.

2015. febr. 19. 20:06
1 2
 11/15 kérdező.. ***** válasza:
Esetleg arra is jó felső kategóriásat venni hogy 1 év múlva is tudod használni,nem úgy mint egy alsó kategóriásat megveszel 1 év múlva dobhatod ki mert lassú...
2015. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Most miért? Én is játékra vettem a telóm, és nincs sok pénzem. Előfizuval veszel telót, oszt csá. És amúgy a mostani telefonokra már überfasza játékokat csinálnak. Plusz a zsebedben elfér (a legtöbb) és nem 2 kg-nál kezdődnek. És szóba hoztad a PC-t is. Abból is van Gamer PC, ami kifejezetten játékra van. Ahogy Gamer Notebook is van.
2015. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%

Beszélsz hülyeségeket, semmi szükség neked gamer PC-re, ha nem 4K-ba tolod multiscreenen, de pont nektek magyaráznám, kb. olyan szintű beszélgetés lenne ez, mint málhás szamarat űrkutatásra képezni. Notebook más tészta.


Atom játéknak nevezed a rail-shooter játékokat? :D Kb. azoknak van jelenleg vállalható grafikája telefonon, de ez a téma 10 éve volt menő a géptermekben, sebaj.


Nem tudom, mire lenne jövőre lassú egy középkategóriás telefon, csak nem telefonálásra, sms-re, vagy fb-ra, fényképezni? Ja nem. Csak olyanra, amit nem telefonon használunk optimálisan.


Lehet a srác, aki a lassúságot hozta fel, közelebb jár az igazsághoz, hiszen kell a kakaó egyes esetekben. De hogy 100 felett csak játékra vegye valaki... a legnagyobb mértékű felelőtlenség.

2015. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Előfizetés meg kb. részletre vásárlás, a havi előfizetési díjak burkoltan tartalmazzák a telefon árát részletekben. Oszt' csá, vagy nem, ugyanúgy kifizeted, csak nem egyben.
2015. febr. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Honnan szöktél kisfiam? :) Alcatraz? 51-es körzet? Mert most rohadtul nem vágom mit papolsz. Atom játékot nem írtam, esetleg überfaszát. Sok pc-port van telefonra, igen :))) Málhás szamár :D.. Istenkém. Arra vesz tabletet, amire akar.. Na szia Pistike.
2015. febr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!