Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apukámnak szeretnék venni egy...

Apukámnak szeretnék venni egy telefont, de nem tudom, hogy milyet/melyiket?

Figyelt kérdés

Szóval apukám nagyon jól kezeli az ilyen műszaki-cuccokat de mostanába panaszkodik a telefonjára és ezért szeretnénk neki anyukámmal venni egyet, csak nem tudom, hogy milyet.Néztem Nokia lumia 520-at, de nekem az a bajom vele, hogy nem androidos és ez szerintem idegesítené apukámat.

A másik választás pedig Samsung Galaxy S4 mini, ezzel anyukámnak van baja, mégpedig az, hogy drága, mire én mondtam neki, hogy szerintem megérdemli amennyit dolgozik.tudom, hogy anyukám is meg szeretné venni, mert igazából van rá pénze (direkt le is mondtam a bőrdzsekimről) csak valamiért nem akar ennyit költeni apára.Valami ötlet, vagy esetleg ehhez hasonló telefonok?Vagy szerintetek jókat választottam?:/



2015. márc. 6. 17:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szivi, de én ugyanaz voltam mint az előző aki a g2 minit ajánlotta. :) csak a hasonlítás maitt írtam a g2ről mert nem hinném, h az tul nagy. És annál kisebb ugye a G2 mini, az meg akkor pláne nem lehet neki túl nagy :)
2015. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szernitem vegyél neki egy 520-at vagy egy 625-öt mert nekem van wp-m és gyors, minden ami kell megvan rajta igen hogy nincs rá pl.: 333333333333333 alkalmazás mert csak pl: 3333333 van de akkor is jó mert mindent megtalálok rajta.
2015. márc. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!