Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor ez hogy is van?

Most akkor ez hogy is van?

Figyelt kérdés
Ha letöltök egy játékot a play áruházból, és azt írja, hogy az alkalmazáson belül elemenként XY ft. Akkor az most csak az alkalmazásban van, vagy amikor megjön hónap végén a számla, hogy mennyit telefonáltam, azt is odaszámolják?

2015. márc. 30. 09:26
 1/5 anonim válasza:
Általában az extra Dolgokért kell fizetned, de nekem úgy rémlik, hogy bankszámláról történik a fizetés..
2015. márc. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az arra vonatkozik hogy a játék alapvetően ingyenes de lehetőség van plusz dolgokat vásárolni.

Pl amit én ismerek az a Candy Crush az ingyenes de tudsz venni különböző serkentőket, meg plusz lépéseket de azért fizetni kell, ha te ilyet nem veszel akkor nincs baj.

De amúgy meg ha veszel is bármelyik játékból bármit az akkor sem telefonszámlához adódik hanem azonnal bankártyával kell fizetned.

2015. márc. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Sem Playen, sem Appstoreban, Sem Windows Storeban, sem a Blackberrynél nincs olyan, hogy a havi telefonszámládon jelenik meg a vásárlás.
2015. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szóval akkor semmilyen úton-módon nem kell a valóságban fizetni érte?

(Légyszi ne nézzetek hülyének, csak nem tudom ez hogy meg mint van...)

2015. márc. 31. 00:51
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Olyan fordulhat elő, hogy maga a játék ingyenes, de pénzt kérnek el pl a reklámmentességért, a játékban valamilyen előnyökért, ami lehet jobb kinézet, extra pálya, jobb karakter, több xp, felhasználható pénz, vagy bármi ilyesmi. De ettől függetlenül akár ingyen is játszatsz vele.
2015. márc. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!