Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki a telefonomon a...

Miért írja ki a telefonomon a youtube hogy: "gond volt a hálózattal (410) "?

Figyelt kérdés

már évek óta megvan, xperia mini pro. eddig a youtube-bal sem volt semmi baj, naponta sok órán át használom. egyszer csak tegnap, amikor ugyanúgy videókat néztem, minden ok nélkül ezt kezdte el kiírni. azt hittem, a wifi-vel van baj, de a böngésző, meg minden más működött. gondoltam várok, hogy ma amikor hazaérek talán tudok tenni valamit. de semmi ötletem sincs, már újraindítottam, csomószor megpróbáltam újra rákapcsolódni a wifire, vagy akár másikra is kapcsolódni, de a youtube ugyanezt írja ki. igaz, már egy jó ideje nem frissítettem a youtube-ot, mert egyrészt nincs tárhelyem, másrészt szerintem velük csak rontanak az alkalmazáson, de nem hiszem, hogy ez lenne a probléma, mert eddig ezzel jól működött, nem értem mért pont most ne működne.

most mit tehetek?



2015. ápr. 21. 17:07
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

fúúú gyerekek kiakadtam

[link]

2015. ápr. 21. 20:26
 12/42 A kérdező kommentje:

[link]


itt még írja is hogy április 20-ától..

2015. ápr. 21. 20:45
 13/42 menta750 válasza:
Nekem is ugyanez a probléma. Ma reggel óta semmit nem játsz le. :/
2015. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim válasza:
Egy órával ezelőtt felmentem a youtube-ra és nekem is ezt adta be.(tabon) Na mindegy mondom megnézem telefonon is és ott is ezt adta be úgyhogy beirtam a goolge-be, hogy youtube hiba 410 és ez volt az első amit beadott. Nos én is nagyon megkönnyebbültem.
2015. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim válasza:
Frissitettem és így már működik. Bár ezt a verziót én nem szeretem, de ez van.
2015. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

a feljebbi linkekben leírják, hogy a régebbi telefonokat már többé nem támogatja a youtube, és tegnaptól kezdve megszűntetik ezeken a készülékeken. csak azért írom le, mert gondolom azok akik most írtak nem nézték meg:

[link]

2015. ápr. 21. 21:24
 17/42 Jófej:D ***** válasza:

Itt van néhány Youtube alternatíva azoknak akiknek megszűnik :)

[link]

2015. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim válasza:
Ugyanez a helyzet nálam is, tegnap óta.. :o
2015. ápr. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
légyszíves olvassátok már el a linket amit kiraktam mielőtt kommenteltek
2015. ápr. 22. 07:43
 20/42 anonim ***** válasza:
Miért kell minden jót tönkretenni? Azt írja, a 2012 előtt kiadott készülékeken nem fog működni. De az én telefonom 2013 augusztusi kiadású és mégsem jó.....
2015. ápr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!