Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki a telefonomon a...

Miért írja ki a telefonomon a youtube hogy: "gond volt a hálózattal (410) "?

Figyelt kérdés

már évek óta megvan, xperia mini pro. eddig a youtube-bal sem volt semmi baj, naponta sok órán át használom. egyszer csak tegnap, amikor ugyanúgy videókat néztem, minden ok nélkül ezt kezdte el kiírni. azt hittem, a wifi-vel van baj, de a böngésző, meg minden más működött. gondoltam várok, hogy ma amikor hazaérek talán tudok tenni valamit. de semmi ötletem sincs, már újraindítottam, csomószor megpróbáltam újra rákapcsolódni a wifire, vagy akár másikra is kapcsolódni, de a youtube ugyanezt írja ki. igaz, már egy jó ideje nem frissítettem a youtube-ot, mert egyrészt nincs tárhelyem, másrészt szerintem velük csak rontanak az alkalmazáson, de nem hiszem, hogy ez lenne a probléma, mert eddig ezzel jól működött, nem értem mért pont most ne működne.

most mit tehetek?



2015. ápr. 21. 17:07
1 2 3 4 5
 41/42 taródi benjámin válasza:
Szia! A rendszer időt és a dátumot ellenőrizd hogy pontosak e. Ha nem állítsd be a pontos időt dátumot,Reboot és kész! nekem bevált!
2016. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 Poirot15 válasza:
Nekem meg csak most kezdte el ezt csinálni! :/ Szerencse; hogy eddig bírta! De most mit lehet tenni? Az a ,,frissített'' youtube egy sz@r! A régi sokkal jobb! :) :/ :'(
2017. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!