Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki a telefonomon a...

Miért írja ki a telefonomon a youtube hogy: "gond volt a hálózattal (410) "?

Figyelt kérdés

már évek óta megvan, xperia mini pro. eddig a youtube-bal sem volt semmi baj, naponta sok órán át használom. egyszer csak tegnap, amikor ugyanúgy videókat néztem, minden ok nélkül ezt kezdte el kiírni. azt hittem, a wifi-vel van baj, de a böngésző, meg minden más működött. gondoltam várok, hogy ma amikor hazaérek talán tudok tenni valamit. de semmi ötletem sincs, már újraindítottam, csomószor megpróbáltam újra rákapcsolódni a wifire, vagy akár másikra is kapcsolódni, de a youtube ugyanezt írja ki. igaz, már egy jó ideje nem frissítettem a youtube-ot, mert egyrészt nincs tárhelyem, másrészt szerintem velük csak rontanak az alkalmazáson, de nem hiszem, hogy ez lenne a probléma, mert eddig ezzel jól működött, nem értem mért pont most ne működne.

most mit tehetek?



2015. ápr. 21. 17:07
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:

----->F R I S S Í T É S<-----

akinek meg túl régi a telója azt meg sajnálom

----->F R I S S Í T É S<-----

----->F R I S S Í T É S<-----

----->F R I S S Í T É S<-----

----->F R I S S Í T É S<-----

2015. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
hát igen sajnos..ez így elég szívás..
2015. ápr. 22. 14:09
 23/42 Dibácziné Sz. Judit válasza:
Nekem sem működik a samsung táblagépemen, az iphonomon meg igen, már nem tudtam elképzelni, hogy mit rontottam el, azt hittem én nyomtam el valamit a beállításoknál! Ezek szerint android hiba lehet. Kiváncsi vagyok, mi lesz a vége!
2015. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim válasza:
Hahó! Nekem tegnap este óta,azt írja, hogy ellenőrízzem a hálózati kapcsolatot és rendszeridőt.Mindent próbáltam, de semmi,ha valakinek van ötlete írjon.Előre is köszi
2015. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
légyszíves.olvassátok.el.amiket.írtam.kommentben.
2015. ápr. 22. 17:50
 26/42 anonim ***** válasza:

Nekem azert nem volt frissitve a youtube mert 1 sok helyet foglal az amugy is kicsi (190mb) tarhelyembol. 2 kell hozza a google play szolgaltas ami rengeteget foglal.

miert kellett ezt most csinalni mellekesen? nem hiszem hogy barmi el lett volna erve a felhaborodasokon kivul.

2015. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 FejesViktor válasza:
Sajnos nekem is ezt csinálja..Pls valaki megoldást..lINK esetleg pls..:)
2015. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a bajom :(
2015. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
töltsétek le maxthon böngészöt és ezzel érjétek el yt oldalát [link] ezzel le lehet játszani yt videokat sajnos a készülékem 2012 es hiaba töröltem androidon yt beálitasait meg google play ét és utána frisitetttem ökket sajna nem müködik egy nyomorult huawei ascend g300 as andro 2.3 al ez van.
2015. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim válasza:
ha esetleg nem jönbevalakinek maxthon probálkozhat a tubemate alkalmazásal [link] ezzel plusz még le istölthetitek videot nem csak nézni csak beálitásainál a gyorsito tárat idonként torolni kell mert betelik a memoria.de legaláb lehet nézni yt videot
2015. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!