Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki a telefonomon a...

Miért írja ki a telefonomon a youtube hogy: "gond volt a hálózattal (410) "?

Figyelt kérdés

már évek óta megvan, xperia mini pro. eddig a youtube-bal sem volt semmi baj, naponta sok órán át használom. egyszer csak tegnap, amikor ugyanúgy videókat néztem, minden ok nélkül ezt kezdte el kiírni. azt hittem, a wifi-vel van baj, de a böngésző, meg minden más működött. gondoltam várok, hogy ma amikor hazaérek talán tudok tenni valamit. de semmi ötletem sincs, már újraindítottam, csomószor megpróbáltam újra rákapcsolódni a wifire, vagy akár másikra is kapcsolódni, de a youtube ugyanezt írja ki. igaz, már egy jó ideje nem frissítettem a youtube-ot, mert egyrészt nincs tárhelyem, másrészt szerintem velük csak rontanak az alkalmazáson, de nem hiszem, hogy ez lenne a probléma, mert eddig ezzel jól működött, nem értem mért pont most ne működne.

most mit tehetek?



2015. ápr. 21. 17:07
1 2 3 4 5
 31/42 Topi72 válasza:
A lányom tabletje is ezt csinálta. Letöröltem a youtube appot és újra feltelepítettem. Most működik.
2015. ápr. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
Megírnád hogyan tudtad frissíteni?
2015. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
Google Play-en frissítsétek és menni fog. A Google pedig csessze meg.
2015. ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
Nekem sem müködik. De remélem kiköszörülika hibáját és ujra használhatová válik. Mert már egy csomo mindent kipróbáltam. Gyárit csináltam sd kártyát formáztam. Megint gyáriztam. Szoval jol járnának ha megcsinálnák.
2015. ápr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Még 2014 tavaszán bejelentették hogy most megszűnik, azóta sem csináltak semmit.

[link]


A Google részéről ne várj sok mindent, nincs az a kritikus tömeg ami nyomást gyakorolna rájuk.

2015. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:
A legjobb megoldás: nyissátok meg a böngészőben az m.youtube.com oldalt. Majdnem olyan mint a youtube app.
2015. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Sony Z2-m van! Ugyan ez a bajom. hiába frissítem a YT appot, a feltöltésnél ugyan ezt írja. Nagy kaki az egész! 4.4.4-es Droid van rajta. Csesszék meg!
2015. ápr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 laci512 válasza:
Nekem ma jöt visza 12:00 nem frisitetem semmit!
2015. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
találtam egy megoldást! letöröltem a frissítéseket a youtube appomról, tehát visszaállítottam gyárira, és hihetetlen, de működik! igaz, szokatlan, de legalább már jó!
2015. máj. 9. 23:06
 40/42 anonim válasza:
....
2015. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!