Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert van ez a gond? Iphone 5s?

Miert van ez a gond? Iphone 5s?

Figyelt kérdés
Udv. Kb harom hete vettem egy iphone 5s-t. Az a gondom, hogy nagyon hamar merul, akkor is ha leteszem magam melle. Mindent amit olvastam, hogy ki kell kapcsolni, kikapcsoltam, de igyis nagyon merul. Esetleg egy akumlator csere szukseges?

2015. ápr. 22. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd vissza oda, ahol vetted, és mondd meg a problémádat nekik, amennyiben új készülékről van szó! Gyári hibás darabot fogtál ki, kicserélik az akkumulátort garanciában, mert kötelességük.
2015. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Mi az a hamar merülés? Mennyi idő után kapcsol ki?
2015. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm :)

a gyors merülés az azt jelenti, hogy nem használom a telót, akkor is merül. fél 3-kor szedtem le a töltőről 90%-on, és 5 percet használtam, mert telefeonáltam és most tart 74%-on.

2015. ápr. 22. 15:51
 4/4 padam1 ***** válasza:
Szinte biztos, hogy az akkumulátorral lesz a gond. Ezek ugyanis 1-2 évet bírják, aztán lassan vagy gyorsan, de tönkremennek. Ha ilyen drasztikus üzemidő-csökkenést tapasztalsz, akkor érdemes visszavinni a készüléket. Ha az akitől vetted nem hajlandó tenni semmit az ügyben, akkor vidd el egy szervizbe, ahol 10-15 ezer forintért kicserélik az iPhone 5S-ed akkumulátorát. az iPhone Szerviz Budánál - ahová én is járok - az egész 10 percig tart. A szerelés egészét pedig végig is nézheted, sőt még kapszulás ingyen kávét is kapsz.
2015. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!