Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Moto G 2nd-nak van...

Motorola Moto G 2nd-nak van 16 GB-os változata?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a telefon, és tudom,hogy a régebbinek két változata volt egy 8gb-os és egy 16gb-os. Ennek a telefonnak is két változata van? Ha igen,hol szerezhetném be?

2015. máj. 7. 16:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
És a rootolást azt hogy kell megcsinálni? Vagy csak hozzáértő tud rootolni?
2015. máj. 7. 22:30
 12/21 anonim ***** válasza:

Pl.:

[link]

[link]

Valamelyik a kettő közül.

Nem egy nagy dolog. Első alkalommal talán sok időt el lehet vele cseszni, de részletesen le van írva minden érthetően.

XDA-n van a legtöbb ilyen telefon-mókolós dolog, érdemes pár havonta felnézni a telefon topikjába.

2015. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Oké,köszi. Majd ha helyhiány kezd jelentkezni,akkor megpróbálom megcsinálni? Még annyi,hogy milyen veszélyeket okozhat ez? Pl,lelassul a telefon,elvesznek adatok... (elnézést,nem nagyon értek ehhez a részéhez)
2015. máj. 8. 14:59
 14/21 kérdező.. ***** válasza:
Nem kell azt piszkálni.Jó a stock android,ezért jó a motorola.Még a garanciát is elveszted ha rootolod.
2015. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igen,bár ha visszaállítom nem biztos,hogy észreveszik. De ha tényleg elromlik akkor nem megyek a visszaállítással semmire :/ Max. elviszem "maszek" szervizbe.
2015. máj. 8. 15:44
 16/21 anonim ***** válasza:

Hát nem maga a rootolás, hanem a bootloader-nyitás jár garanciavesztéssel.

Még mindig meg lehet csinálni, miután lejárt a garancia, bár ha az első pár hónap alatt nincs vele semmi baj, akkor kevés olyan indok van, ami miatt garanciáztatni lehetne (beázás, törés meg ugye 90+% nem garanciális).

De ahogy írtam, Lollipopon rootolás nélkül is át tudod rakni az appokat sd kártyára.

2015. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Akkor rendben,köszönöm!
2015. máj. 8. 18:00
 18/21 A kérdező kommentje:
De az SD-kártyára le lehet telepíteni az egész alkalmazást vagy csak egy részét,esetleg bizonyos programokat?
2015. máj. 8. 18:03
 19/21 anonim ***** válasza:

Én nem használok Lollipopot, de elvileg van a beállításokban, vagy telepítésnél egy olyan pipa, hogy áthelyezeés SD kártyára.

[link]

[link]

Ezeket találtam. Az első a settingsből van, a második a Play storeból.

Elvileg csak azoknál az appoknál működik, amik frissítve vannak 5.x.x-re (Lollipo), és engedélyezve van a funkció (mondjuk aminél 1 év alatt nem voltak képesek megcsinálni, nem is érdemes használni).

2015. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 kérdező.. ***** válasza:
Én használok moto g 2nd gen-t és minden kép,zene,videó,alkalmazás sd-n van.Kb 4GB-van SD-n és 3GB a telefonon és még szabad 2,5 GB a telefon memóriájából és 4 az sd-ből.
2015. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!