Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ciki ha valaki,...

Szerintetek ciki ha valaki, regi nyomogombos teloval maszkal? Gondolok en nokia 6230 6300 stb.

Figyelt kérdés
2015. máj. 13. 01:47
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Sokak szemében ciki. De! Sok tini meveteti vagy veszi hitelre mert menő cucc kell hogy játszhassa az eszét. De attól ugyanolyan hülyefyerek marad. :D Szerintem meg pont semmi jelentősége ennek! Kinek mi kell!
2015. máj. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Hat nemtudom,19 f vagyok.

A Haverjaim tobbsege koveti a divatot meno ruha meno telefon szlengek viselkedes stb. En nem ,engem nemhoz lazba az ilyen dolog. Foleg ez a pava stilus szerinem undorito es minden masodik tizeneves kb.u.ugy nez ki.. Bar most ez a divat

..

2015. máj. 13. 09:11
 13/42 anonim ***** válasza:
76%

Szégyellem magam, mert azt sem tudom, milyen az a 40000.- forintos randi, és hogyan kell kiharcolni magadnak. Nekem egy Nokia 6120-am van, és kifogástalanul lehet rajt telefonálni. De azért nagyon irigyellek kedves 2 es, meg 7 es. Csodálatos lehet az életetek.

Jó éjszakát kívánok nektek. És sok boldogságot is.

2015. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
0%

13-as

Kicsit furcsállva figyeltem a gúnyos hozzászólásodat irányomban. Nem igazán értem a megjegyzésedet, de a világ itt magyarországon sajnos ilyen. Az hogy a kettes és én máshogy látjuk, mint te az még nem biztos hogy szeretjük is. Speciel én kifejezetten undorodom ezektől az emberektől és az ilyen viselkedéstől is. Pont ezt írtuk le. Sajnos nem mindenki tudja értelmezni ezeket a beírásokat. Sokszor megfogadtam, hogy ha tehetem sem fogok senkin segíteni, de mint most is itt bebizonyosodott az, hogy az emberek ezt nem is igénylik.

2015. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
76%
14. Talán jobban feltűnt volna másoknak az undorod, ha nem nyáladzva lelkesedsz fél oldalon keresztül, őszintén. Így viszont könnyen félreértenek.
2015. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
0%

Hűha, na hagyjuk is.

Ismét egy szakértővel akadtam össze.

:)

2015. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
0%

Aki szerint mindegy, hogy milyen mobiltelefont vesz elő az ember egy társaságban, annak legyen az is mindegy, hogy milyen ruhát vesz magára. Biztosan a belső értékeidet fogják egyből észrevenni a többiek, és nem az fog feltűnni először, hogy szakadt, koszos a ruhád.


A kérdésre válaszolva: régi, nyomógombos telefonnal már csak a nyugdíjasok, és a nagyon csórók mászkálnak. Ha elmész egy randira, és minden rendben van veled, de előveszed a régi mobilodat, azzal lerombolod az addig felépített pozitív imázsodat a lány szemében.

Egyik ismerősömmel elmentünk valahova, és elővette a telefonját, valami régi Nokia lehetett. Hiába kedvelem, mint embert, és tartom jó barátnak, a mobiltelefonját látva kissé úgy éreztem, mintha lenézném. De azért rendes voltam, próbáltam rávenni, hogy vegyen új mobiltelefont, segítek neki választani. Azt mondta, majd fog, szóval sikerült.

Ez egyébként minden emberbe bele van kódolva. Ha gagyija van, és neked pedig sokkal jobb, te felsőbbrendűnek érzed magad. Ahogy a magas emberek lenézik a tőlük egy fejjel alacsonyabbakat. És az izmosak is a soványakat. Ez ellen nem lehet tenni, ilyen az emberi természet.

2015. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Lehet van benne valami. De mi van akkor ha az ember tiszta apolt normalis ruhaban jar stb. Es egy regifajta nyomogombos teloja van? Mert nem szereti a tomegtelokat gondolok a tapis telokra:o
2015. máj. 13. 13:08
 19/42 anonim ***** válasza:
0%

"De mi van akkor ha az ember tiszta apolt normalis ruhaban jar stb. Es egy regifajta nyomogombos teloja van?"

Az, amit a randis résznél leírtam. Előveszed a telefont, aztán a jó megjelenéseddel, és a szimpatikus viselkedéseddel felépített pozitív imázsodat egyből lehúzza. Nekem okostelefon tulajdonosként sokszor volt már részem abban, hogy az ismerőseim, akiknek nem volt annyira jó telefonjuk, mint nekem, vagy mobilnetjük se volt, rám voltak támaszkodva. És ez egy jó dolog, mert fontosnak érezheted magad mások számára, és a kapcsolataidat is építheted vele.

2015. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 Szirty ***** válasza:
92%

"Ez így működik! Ez így helyes. Ne kezdjen senki bele ennek az ellentétébe, mert azt mástól hallotta, és azzal csak magát járatja le, mert nincs saját gondolata."


- Valóban így működik sajnos

- Egyáltalán nem helyes

- Tényleg nem a ruha teszi az embert. A ruhától más nem leszel, de másnak látszol


"Tessék ezt elolvasni akár 2x is!"


Isten ments! :)

2015. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!