Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ciki ha valaki,...

Szerintetek ciki ha valaki, regi nyomogombos teloval maszkal? Gondolok en nokia 6230 6300 stb.

Figyelt kérdés
2015. máj. 13. 01:47
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
90%
Úgy látszik akkor, hogy alkalmas az emberek tesztelésére. Aki fanyalog miatta, az mehet a sor végére. Ez meg az én emberi természetem, bocs.
2015. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
93%
Azert a telefon meg a ruha nem egy kategoria. Szepen feloltozni fillerekbol is lehet pl turkaloban, okostelefont viszont nem veszel 500 forintbol. En iszonyatosan gaznak tartom, hogy mindenki ronyal, hogy jaaaaj nincs penzem, de 100 ezres telefon az kell. Ilyenkor orulok, hogy mar nem elek Mo-n.
2015. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim válasza:
0%

Én vagyok a második, láttam itt pár hozzászólást ami bejött, és REÁLIS gondolkodásúak voltak. Azok voltak a legkevésbé értékelve, és le merem fogadni, hogy a sok társadalom által kirekesztett, lenézett ember tette ezt, akik nem adnak magukra, és ugyanolyan nem adok magamra emberekkel foglalkoznak, mint ő maguk. Senki nem mondta hogy vágj fel a küllemeddel, de adni kell rá. A különbség a két társadalmi réteg között az, hogy én nem nézlek le téged, azért mert igénytelen vagy, és nem adsz a kisugárzásodra, de te viszont lenézel irigységből, mert én viszont adok. Rendkívül jó érzés, és pozitív jellemet kelt az emberben, ha megnézik a lányok őt. Mentális boldogságot gerjeszt az emberben. Egy cseppet sem vagyok bunkó, és nagyzolós ember. Szerintem iszonyatosan szimpatikus az, ha valaki rohadtul jól néz ki, rohadtul jó személyisége van, nem foglalkozik gagyi lejárt dolgokkal mint egy karcos 15 éves telefon, és közben egy árva szót sem szól arról, hogy mi menő meg mi nem menő. Én ezt követem, akadnak rá a normális emberek, és a normális lányok is. Ugyanúgy barátkozom olyannal is, akinek régi telefonja van, vagy éppen nem plázából vásárol, mint például én. Ne keverje össze senki az újgazdag, belül értéktelen, buta embereket, az igényes és jó megjelenésű törekvőkkel!

Az, amit leírtam a második hozzászólásban, az a kőkemény csont igazság. Ezt nem én döntöttem el, a társadalom felépítése ilyen. Ha valaki ezt nem tudja megérteni, és pirost nyomogat az összes értelmes reális gondolkodású hozzászóláson, az pontosan ugyanolyan, mint amelyik jellemről szó van ebben a kérdésben. Kisebbségi komplexus!

2015. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
93%

Ezt inkább csak a kis wannabe-k tartják fontosnak, hogy megvesznek hitelre egy drága cuccot, hogy villogjanak vele.


Egy kőgazdag ismerősöm is nyomógombos telefont használ, mert sokat beszél és nem nincs kedve konnektorhoz kötötten élni.

2015. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
92%
55%-os, én is lepontoztalak, és képzeld, adok magamra, sőt, még okos telefonom is van. Azonban rohadtul nem számít semmit, kinek milyen telefonja van. Nem ettől lesz valaki igényes...
2015. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
0%

Akkor megkérdezek mindenkit: ti kitennétek ezt a képen látható telefont az asztalra pl. randizás közben? Felvennétek, miközben egy elegáns helyen tartózkodtok?

[link]

Ne szórakozzatok már, persze, hogy nem. Szégyellnétek mind. Csak nem valljátok be.

2015. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb a hozzád hasonlók miatt kellene szégyellnem, s nem azért amit én gondolok róla.
2015. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sot, egy ideje gondolkodom, hogy beszerzek egy ilyet, tulsagosan fuggok az okostelefonomtol.
2015. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, ki az, aki egy randin előkapja a mobilját? ;)

...de, ha már elő kell venni, igen, elővenném. Tudod miért? Mert vigyázok a cuccaimra és sosem lenne törött vagy karcos. Ilyen egyszerű.

Hány üzletembert láttam már "buta" telefonnal... :)

Nekem sem azért van okos telefonom, hogy felvágjak vele. Szeretem használni, teleraktam egy rakás hasznos alkalmazással. Használom a mindennapi életben. Azonban azokat is megértem, akik nem szeretik, hiszen ha rosszul választasz, akkor hamar lemerül vagy cserben hagy, amikor valamire nagy szükséged lenne. Annál meg nincs is szánalmasabb, aki a telefonja alapján ítél meg másokat.

2015. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

32%-os:


A mai napig lehet venni ÚJ nyomógombos telefonokat is.

Ez pl. közel 35 ezer: [link]


És hidd el, megveszi az, aki nem akar naponta töltögetni, és egy kis strapabírást is elvár a telefontól.

2015. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!