Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry vagy Windows Phone?

BlackBerry vagy Windows Phone?

Figyelt kérdés
Az android és az iOS uralta piacon ez a két kívülálló próbálkozik helyet szorítani magának a nagyok között. A kérdés az lenne, hogy melyik a legkevésbé kompromisszum?

2015. jún. 1. 05:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
A wp t vedd. Hamarosan itt a w10 rá, ami sok újítást hoz.
2015. jún. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Milyen kompromisszum, nem értem mire gondolsz?..

Amúgy a Blackberry mára majdhogynem eltűnt a piaci részesedést jelző grafikonokról, a Windows phone viszont hozzá képest majdnem 7x-es eladást produkált és növekedő fázisban van, a Blackberry esetében az utóbbi években csak bukásról lehetett hallani. Én biztos nem Blackberryt vennék..

2015. jún. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
a BB vegnapjait eli jelenleg, es amugy se egy jo rendszer... a windows phone-e a jovo! :D
2015. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Második olyasmi kompromisszumokra gondoltam mint például, hogy a legfrissebb alkalmazások stb.. Nem mindíg jelennek meg ezt a kétrendszert használó telefonokra vagy ha igen akkor is valószínűleg elég amatőr az alkalmazás mint mondjuk egy android alkalmazáshoz képest Pl: Windows Phoneon a Facebook vagy a Messenger alkalmazás
2015. jún. 1. 13:15
 5/15 anonim ***** válasza:
most hogy kijon a win10, ez is meg fog valtozni valoszinuleg
2015. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

és ha nem fog?

wp8.1 előtt is ugyanezek a találgatások voltak, hogy hú, majd ha kijön, akkor mekkorát ugrik a wp népszerűsége, és mindenki arra fog fejleszteni, a stabilitása miatt meg leelőzi az androidot...ehhez képest ugyanott, vagy tán 1-2 területen még visszalépés is történt a 8.0-hoz képest.

szerintem a két rendszer hasonló problémákkal küzd.

egyikre sem szívesen fejlesztenek, és ez nem is fog változni. bb-n meg már az androidos alternatívák is pont a legnépszerűbbek között nem működnek, legalábbis öcsém z10-e most lett frissítve a legújabb szoftverre, és azon már például a legfrissebb fb messenger el sem indul, korábbiak pedig azt követelik, hogy frissítse az appot, tehát ez a része sem 100%-os.


én nem vészmadárkodok, örülnék, ha a w10 tényleg kapna egy kis fejlesztői támogatást...de ha eddig nem történt meg, ezután sem lesz túl valószínű.

2015. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hatodik, igen, én is hasonló véleménzen vagyok. Jelenleg egy Lumia 635öt használok, előtte egy 520am volt és ahogy mondtad, a nagy találgatások nem vezettek semmiféle nagyobb újdonsághoz. Apukámnak egy BB Z10e van. Ő elégedett vele, de nekem 16 éves suhancnak hiánzyik belőle sokminden, de ami gyári BB app az viszont nagyon szépen teszi a dolgát. Nekem a WP sem kompromisszum mentes. Váltani tervezek egy Androidos telefonra.
2015. jún. 1. 15:02
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
akkor olvassatok mar utana kicsit mik jonnek a win10el es a fejlesztokornyezetvel
2015. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
ettol fuggetlenul a BB akkor is halott mar most... wpt pedig egyre tobben hasznalnak es egyre tobb app jon ki mar most ra pedig meeg a win10 kint sincs.. mirol beszelunk?
2015. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen WP. Az még fejlődőben van, a BB-nek meg már leáldozott.
2015. jún. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!