Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry vagy Windows Phone?

BlackBerry vagy Windows Phone?

Figyelt kérdés
Az android és az iOS uralta piacon ez a két kívülálló próbálkozik helyet szorítani magának a nagyok között. A kérdés az lenne, hogy melyik a legkevésbé kompromisszum?

2015. jún. 1. 05:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

facebook alkalmazás még mindig rettenetesen le van maradva, instagram tulajdonképpen 2 éve semmit nem fejlődött.

snapchat még mindig nincs(ez mondjuk számomra nem fontos, de általánosságban elég népszerű).

ezek azok a meglévő alkalmazások, amiket ha tudnának, akkor a fejlesztők fel tudnának zárkóztatni, hiszen nekik is érdekük, hogy egységesen működjön minden platformon az összes funkció.

2015. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mindkét rendszer kompromisszumokkal jár ez így van és kész, nem arról van itt szó hogy melyiket lehet jobban fikázni. Mindkét rendszer hasonló problémákkal küzd ezért gondoltam hogy érdekes lenne összehasonlítani a kettőt emberek tapasztalatai, véleményei alapján. Mint írtam nekem is WP 8.1-et használó telefonom van és egy BB10-es is van a családban, nem pereferálom egyiket se, de érdekelne hogy ki hogy gondolja.
2015. jún. 3. 00:54
 13/15 anonim ***** válasza:
BB halott. Wp vannak alkalmazások ami kell, vagy más alternatíva. A problém ahogy ameglévő alkalmazások funkciókban vannak elmaradva. Sok gyártó egyértelműen kijelentette, nem akar wp- fejleszteni nekik ez nem üzlet. Nem értek vele egyet de ez van.
2015. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A BB csak magyarországon "halott", mert ennek a népnek a minél nagyobb képernyő kell és különben is a fizikai gombok kimentek a divatbol...tévednek! A rendszer kifogástalan, nem fagy le , nem akadozik, nem melegszik a telefon és átlagos használat mellett kibír 2napot 1töltéssel ami a mai telefonok kozott elég jónak számít. Nem mellesleg ha leejted semmi baj nem lesz, nem törik a képernyő millió darabokra. Az amazon appstorebol le lehet tölteni rengeteg ios és android appot. Nekem BB classicom van és szeretem. Snapchat is van rá csak más néven. Annyi baj van vele hogy a kiegészítőt csak külföldről lehet beszerezni hozzá.
2015. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az nem más név hanem copy alkalmazás amit le fognak tiltani nemsokára. És nem csak itthon midnenhol elfogytak a BB használók. Max te szeretnél mást.
2015. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!