Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg G3s vagy Lg Spirit? Melyike...

Lg G3s vagy Lg Spirit? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Elérkezett a csere ideje, a két készülék között gondolkozom. Nem ez lenne az első Androidos telefonom. Ma már árkategóriába szinte ugyanott vannak, ezért jött szóba a G3s. Összehasonlítottam őket, mindegyiknek van előnye, és hátránya, egyáltalán nem tudok döntést hozni. Fontos lenne, hogy sokáig tudjam frissíteni, és a lehető legkevesebb laggal találkozzak (tudom, ez az android egy vérző pontja). A Spirit nagyon jól néz ki, a képernyője is jobb mint a G3s-é, ám utóbbiban ott van a lézeres autófókusz, és az IrDA port. A Spirit H440-es verziójára gondolok, ami támogatja a 4G-t és az NFC-t, emellett Qualcomm chipsete van. Örülnék, a válaszokat valós tapasztalatok alapján írnátok, lehetőleg több hét használat után.

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. jún. 2. 19:12
 1/1 anonim válasza:
Na én is ebben a gondban vagyok, szerintem g3s lesz, mert a spiriten nincsenek értesítő ledek
2015. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!