Klasszikusnarancs kérdése:

Iphone telefonok?

Figyelt kérdés

iPhone 5-t vagy 4S-t szeretnék !

szerintetek melyik a jobb?



2015. jún. 3. 19:48
 1/5 anonim válasza:
Én nem ajánlom az iphone-t mert az árát nem éri meg de ha az ár nem számít akkor mindenképp iphone5
2015. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyilván az újabb a jobb...kár az ilyen kérdés tényleg.
2015. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Én nem ajánlom az iphone-t mert az árát nem éri meg de ha az ár nem számít akkor mindenképp iphone5"


Ezt pontosan mire alapozod, hasznaltal mar iPhone-t? Mert en igen, es szerintem nagyon is megeri. A tobbi fos, ami 6 honap utan fagy, lassul, akad, kilep, virusos, stb., na azok nem erik meg az arukat.

2015. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 te hol elsz ? 6 honap utan, arc s kb 4 eves mobilt a tesom jasznalja problema nelkul, z1 esem 1 eve semmi baja,es arilag messze van az ifostol mindkettő
2015. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hat azt mindjart gondoltam hogy Neked lesz valami telefonod aminek semmi baja:D


Leirom akkor a sajat tapasztalatomat az okostelefonokkal, idorendi sorrendben:


HTC Desire - eleg jol mukodott egy ideig, aztan egyik naprol a masikra osszeomlott es semmit nem birt


Samsung S3 - elromlott az antenna 2 honap utan - ha rossz helyen volt az ujjam nem lehetett telefonalni. Megcsinaltak, ugy ahogy, ugyanolyan szar maradt. Kaptam helyette egy Samsung S4-et.


Samsung S4 - fel ev utan elkezdte azt csinalni, hogy lefagyott mindig a feloldokepernyo, nem lehetett hivast felvenni, inditani, belepni a menube, semmit. Beakadt, igy minden egyes alkalommal ha ezt csinalta ujra kellett inditani a telefont, es ugy lehetett akkor hasznalni egy darabig. Nagyon kellemes volt, mondhatom, nem is beszelve azokrol a remek percekrol amikor a lefagyott orat neztem a telefonon, es kestem el mindenhonnan mert azt hittem hogy "meg csak annyi az ido", kozben persze nem, csak az a fos azt mutatta.


Blackberry 9780 - Visszamentem az alapokhoz, imadtam ezt a telefont, de sajnos a tamogatas nagyon gyenge.


iPhone 6 - Csinalja amit kell neki, most mar tobb mint fel eve, ugyanolyan gyorsan, akadasmentesen mint az elso nap. Semmi rosszat nem tudok mondani rola, talan annyit hogy a Blackberry utan utalok rajta gepelni barmit is.


Nyilvan en a velem tortentek alapjan tudok velemenyt alkotni dolgokrol, nem pedig az alapjan hogy a te Z1-ed meg mindig nagyon jo. Orulj neki.

2015. jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!