Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől olyan jó telefon az iPhone?

Mitől olyan jó telefon az iPhone?

Figyelt kérdés
Néhány osztálytársam amióta iPhone-juk van azt mondják az a legjobb telefon de nem modják miért (egyébként nem dicsekednek vele annyit mint mások szoktak). Miért az iPhone a legjobb? Mert kevesebbszer fagy le vagy van valami más oka is?

2015. jún. 10. 14:55
1 2
 1/14 kérdező.. ***** válasza:
31%
Mert jó menőzésre.
2015. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Én csak azért szeretem mert jó pár okos telefon van már a hátam mögött, de ez az első amit nem akarok állandóan földhöz csapni azért mert valami folyton tönkremegy benne vagy lefagy, vagy elvesznek róla dolgok stb. Estig sorolhatnám.
2015. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Sosem fagy le, évekig jól működik, nagyon szépen fut, nagyon jó a softvere.
2015. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

igen, ez összetettebb dolog.

egyrészt a megbízhatóság, letisztultság az, ami miatt lehet jobban szeretni, a másik meg az értékállósága.


előző iPhone 4S-emet 5ezer Ft-tal drágábbért adtam el, mint amennyiért vettem...és használtam fél évig. 1 hét alatt eladtam.

utána vettem egy lumiát, használtam 1 évig, és 30ezret buktam rajta, plusz 1 hónapig árultam, mert a jó hírének köszönhetően mindenki elfordul a wp-től.


most egy 5S-em van, 95-ért vettem, független 32 gigás, nem teljesen makulátlan, meg headsetet nem kaptam hozzá, de ez pótolható. 2 évig tervezem még használni, és egészen biztos vagyok benne, hogy 70ezer felett fogom eladni könnyedén, 1-2 hét alatt.

2015. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
stabil a rendszer de ebben a retek orszagban az emberek nagyresze azert veszi h megmutassa h van nala dollar meg euro :DDD meg apumegvette neki a varost :D meg BOSS #YOLO
2015. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Válaszoltam normálisan a kérdésre..miért pontoztok le?
2015. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
van, aki nem hiszi el, jobban hisz a pletykákban, mint azoknak, akiknek gyakorlati tapasztalata is van. amúgy meg ezek amúgy is mind személyes vélemények, szóval én sem értem a lepontozást...:D
2015. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem rossz az iPhone, csak annyit nem ér amennyit kérnek érte.

A legtöbben azért veszik, mert ez a legdrágább, és ha nekik a legdrágább van akkor felsőbbrendűnek érzik magukat.


Persze van kivétel is, de elenyésző.

Jöhet lepontozás, de szerintem nagyon gáz amikor valaki felteszi azt a kérdést hogy "Hogy lehet iPhone6-on bekapcsolni a wifit?" meg hasonlókat :D

2015. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
azért az sem elhanyagolható, hogy a kérdező a gyakorlati tényekre kíváncsi, nem arra, hogy vannak emberek, akik tulajdonképpen nem azért vesznek iPhone-t, mert jó, hanem mert drága, és akkor tudnak vele menőzni(tehát tulajdonképpen a telefonhoz semmi köze, csak a hülye userekhez.
2015. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
bánom én :D
2015. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!