Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S Advance mobiltelefonomon...

S Advance mobiltelefonomon frissitettem az androidot kitkat 4.4.4-re de ez nem igazán jött be. Sok benne a hiba mert ugye nem gyári. Az a kérdésem hogy vissza tudom-e valahogy rakni a gyári jelly bean 4.1.2-t?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 17:22
 1/4 kilroy ***** válasza:

Igen. Odinnal tudod visszarakni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

Tudom soknak tűnik ez mind, de tök egyszerű, meglátod.

Legyenek fent a driverek a gépen, a letöltött fájlok, minden legyen előkészítve, és megy minden simán.

Ha vodás vagy P verziós (NFC -s), akkor gb+jb is kell asszem. Ha független, tés, vagy pannonos, akkor elég az 1 fájlos jb is.

De szerintem vannak használható kitkat romok is. Ha akarod, megpróbálhatod a maclaw féle cm11 -et. Nekem általában ez van fent (mikor nem viszket az ujjam:)), igaz 2014.12.14 -es kiadás, de stabil.

Ha kell, segítek felrakni.

Végülis ugyanúgy kell, mint bármelyik másik romot, gapps csomaggal együtt (ha nfc -s, akkor kell egy teefolder nevezetű valami, ezzel nem foglalkoztam még, mert nekem sima i9070 telóm van).

2015. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okés köszi.Egyébbként nem is az az eredeti oka hogy nem annyora jön be.Mert annyira nem zavar hogy ezzel foglalkozzak.Hanem az hogy el akarom adni és félek hogy csak gyári androiddal vennék meg a használt mobil boltban.
2015. jún. 26. 15:00
 3/4 kilroy ***** válasza:
Aha. Akkor odin, full wipe és kész.
2015. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszonom
2015. jún. 26. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!