Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fürödni voltam, és hirtelen...

Fürödni voltam, és hirtelen jött egy nagy vihar, és elindultunk haza, de míg haza értem szarrá ázott a táskám amibe a telefonom volt, tegnap egészen estig telefonoztam minden működött rajta, ma reggelre pedig lilás árnyalatú foltok vannak a kijelzőn?

Figyelt kérdés
Próbáltam ki szárítani, de szerintem csak rontott a helyzeten, mert egyre láthatóbb az elszíneződés.. Minden működik rajta kívül(gombok,érintőképernyő,hang,mikrofon,fényképező,vakustb)

#telefon #beázás #beázott #képernyő beázás
2015. júl. 9. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:

ha drága telefon, akkor próbálj ezzel a folttal élni..remélve, hogy megszűnik...de ne szárítgasd.

ha nagyon zavaró, akkor sajnos csere..

nincs jobb ötletem...

2015. júl. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a folt már olyan, hogy nem látok tőle semmit, meg odafagy félig a bekapcsolásnál lévő felirat.. teljesen meghalt a képernyő szerintem, de az érintőképernyő még mindig működik><
2015. júl. 9. 08:14
 3/7 Smittes ***** válasza:
A jó öreg Nagy tál rizses módszer remélhetőleg bejön. De hogy gondoltad azt hogy neki állsz szárítani?:O
2015. júl. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
UGy gondoltam, hogy nekiallok h ezt olvastam neten h probalkozzak.. Most bele raktam egy tal rizsbe bent hagyom delutanig aztan kiderul mi lesz, ha akkor se jo akkor amoled üveg keret csere...
2015. júl. 9. 09:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Szépen elintézted a telkódat azzal, hogy vizesen használtad.
2015. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyeltalan nem tunt vizesnek a telefon.
2015. júl. 9. 11:27
 7/7 anonim válasza:
Vegyél ki belőle minden kártyát, ha tudod aksit is és úgy hagy 1-2 napig csak simán száradni. nekem ez bevált, bár én nem tudom kivenni az aksit. Eltűntek a foltok és minden tökéletesen működik. A rizs nekem nem segített. Remélem beválik. Csak nem merem tölteni
2015. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!