Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ennyi net elég...

Szerintetek ennyi net elég telefonra ilyen felhasználás mellett?

Figyelt kérdés

Szóval hamarosan lesz új telefonom,és szeretnék magamnak venni mellé netet.

Alapból hétköznap lenne WiFim a kollégiumban,ha lassú is,de fogható.De ha esetleg nem jó(ami elég gyakori,1 hét két délután kb.),akkor is jó lenne azért valami sürgős esetben,mivel a mai világban már az osztályozó napló is a neten van,de pl. néha e-mailes feladatot kapunk,vagy a kiegészítő anyagokat is neten küldik.

Esetleg hétvégén(mivel itthon vezetékes van a PC-hez)este beszélgetnék pl. telefonról FB-n,de amúgy semmi extra,szóval YouTube-ozni nem telefonról terveztem.

Ehhez én fél GB-ra gondoltam. Kb. jó a becslés??


Köszi :)


2015. júl. 14. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha tényleg videó nincs benne és netán nagy méretű anyagokat nem kell rá letöltened avval a nettel csak Wifivel akkor bőven elégnek kell lennie :)
2015. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!