Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy meghackelték az Iphone-omat?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, hogy nem kamu! Tegnap interneteztem a telefonommal, és egyszer csak lefagyott, amit még eddig sose csinált. Nem tudtam újraindítani sem, és nagyon ijesztő, mert egy angol nyelvű rádió kezdett el szólni. Csak hard reset-tel tudtam újraindítani, ezek után már nem volt baja. Azt olvastam, hogy az ICloudon keresztül meg tudják csinálni és pont 2 napja töltöttem rá! Nagyon meg vagyok ijedve, mert ha lefagyna az nem olyan baj, de mi volt az, hogy magától elindult egy rádió? Kérem írjanak, akik értenek hozzá!

2015. júl. 17. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Az iPhone-ok nagy részét megfigyelés alatt tartják amúgy is, nem biztos hogy hackelés. Bizonyos idöközönként képernyöfelvételt csinál, amely automatikusan elmentödik, lehet hogy csak emiatt fagyott le, vagy "túlterhelödött". Annyit tudsz tenni, hogy elkerülöd az alma logo-s dolgokat.
2015. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

igen, vigyázz mert a reptoidok megfigyelik, hogy mit csinálsz az ájfónodon, ezen kívül folyamatosan rögzítik az elülső kamerával az arcodat, hogy ha esetleg le akarnád majd cserélni az ájfónodat android-masterrace-re akkor elraboljanak és a te bőrödbe is bebújjanak ezzel még jobban előkészítve az inváziót...

nem tudom milyen iPhone-ról van amúgy szó, de ha régi akkor az lehet a gond, ha meg 6 vagy 6+ akkor nekem is furcsa a 6osom mostanában (gyorsan melegszik és néha bezár egy-két alkalmazást) vagy lehet hogy bugos a frissítés ami fent van :)

de nem hiszem hogy meghackelnék az iPhoneodat :D (persze ha valami nagy ember vagy akkor lehetséges)

2015. júl. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!