Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Uj telefont szeretnek venni,...

Uj telefont szeretnek venni, de milyet?

Figyelt kérdés
Lenne kb 125.000 forintom es szeretnek venni egy uj keszuleket,jo par telefont atneztem vannak amik nagyon bejonnek pl:htc desire eye,sony zperia z3 compact,oneplus 2.De lattam,hogy peldaul most fog jonni egy tok zsir motorola,a motorola moto x style,azt irjak,hogy kb 399$-os aron lesz megveheto kartyafuggetlen amerikaban,es vajon ez meddig emelkedik,vagy mindenhol meg lehet majd venni ennyibe?Amugy ajanlhattok mas telefonokat is,nem feltetlen kell vizallo legyen,de ha lehet 60fps-el vegyen fel 1080P-ben.

2015. aug. 24. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Motorola Magyarországon nehezen beszerezhető, akkor éri meg csak ha külföldről rendeled.

A fent felsoroltak közül egyértelműen a oneplus 2 a befutó.

2015. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nokia lumia 930
2015. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit megserteni,de a nokia lumiat soha nem vennem meg szerintem gyenge telefonok,es windows van rajtuk,amitol az agyam elszall :(
2015. aug. 24. 16:23
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Ezzel nem vagy egyedül, én sem szeretem a Windows Phone készülékeket. En a Z3 Compactot javaslom. Jó méret, szép készülék, nagyon erős hardware. A támogatása meg akkor fog megszűnni, amikor már úgyis vált az ember. A OnePlus Two-ban azt hiszem a Snapdragon 810-es SoC van, ami elvileg melegszik gyorsan és nagyon. Én nem vennékí gy ilyen telefont, amiben ez van. A motorolákban ha jól tudom nincs magyar nyelv és a garancia valamint a beszerzése hosszas és körülményes.
2015. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom utolso valaszolo,igazan hasznos valaszt adtal ;),esetleg dobjak meg ra valamennyit es sony zperia z3,a nagyobb kepernyo miatt?
2015. aug. 24. 16:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez majdnem annyi.

[link]

2015. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jo telefon,de marad a sony vagy a htc.
2015. aug. 24. 16:41
 8/10 anonim ***** válasza:
expansysrol aztan rettento nehez rendelni... ha mar szobajottek a motorolak... mar most elorendelheto az uj moto x rajta, en azt ajanlanam.. barki barmit mond, szanaszetveri teljesitmenyben a tobbit ;) es persze STOCK
2015. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok:

Ha kell a nagyobb kijelző, akkor a Z3 is jó, ugyan azt tudja mind a 2. Ha nem vennéd hasznát a nagyobb kijelzőnek, akkor fölösleges, nem éri meg.Ha már szóba jött a HTC, azzal csak jó tapasztalataim vannak (volt One M7 telefonom). 1 éve használom Z2 telefonomat, de egy Z3 Compactra lecserélném, mivel nekem nagy ez a kijelző. De mindjárt itt a Z5 Compact, majd arra lecserélem. Én Motorlát semmi pénzért nem vennék, mert nagyon csúnya készülékeket gyárt (nem csak szerintem). Meg a stock android sem jön be, lehet hogy gyors, de nem szép. A Sony felülete szerintem pont annyival szebb, amennyire kell. És külsőleg sem egy kategória. A HTC pedig minden szempontból jó, de a kamerája meg a primitív felülete nem tetszett. De azóta ezt is javították, a Sense 7 hihetetlenül jól néz ki. Mindegy, én a Z3 Compactot továbbra is ajánlom, a HTC-t pedig mindenképpen.

2015. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Honor 7?
2015. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!