Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek milyen mobilja van és...

Kinek milyen mobilja van és meg vagytok elégedve?

Figyelt kérdés
kort is írjatok és ki vette te vagy a szülők?

2015. szept. 9. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Lumia 640

Imádom!!!😄 Életem legjobb telefonja.

Én vettem.

25N

2015. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Az összes mobilt sajat penzen vettem, jelenleg sony xperia z1, 1 es 1/2 éve nagyon jo mobil, 100% osan megvagyok vele elegedve de mivel a tesomnak mar eleg gyenge mobilja van ezert nekiadom es ma megyek egy z3-asert kivancsi vagyok a külömbségre remélem , hogy lesz ilyen jo
2015. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sony W300i. Sarga hatlappal, 8gb memoriakartyaval. En szeretem, szepen szol es plusz pont amiert az elso kijelzo mutatja az idot. Az akksi birja 4-5 napig, magamnak vettem korulbelul egy eve, 40k korul. Legjobb a Sony!!

39/F

2015. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Norbi658441 ***** válasza:
Galaxy S4 I9005.Megvagyok vele elégedve,minden gyors rajta.Habár mióta kijött az 5.0,azóta mintha kicsit lassabb lenne,de még mindíg elég ez nekem.Én vettem a saját pénzemből+még egy kicsit tompítottak a szülők is.Mindössze 1 éve használom.
2015. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lumia 535. Mivel nem engedhetem meg magamnak hogy 100ezres mobilokat vegyek így mindenképp a Lumiák között nézelődtem. 640-et akartam eredetileg, de az 535 sokkal olcsóbb volt és nem sokkal gyengébb így azt vettem. 3 hónapja van meg és nagyon jól teljesít. ZTE Blade 3-am volt előtte ahhoz képest megváltás :) Soha többet nem veszek androidost, mert ilyen árkategóriában egyszerűen használhatatlanok. Természetesen saját pénzből vettem, 22F
2015. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
iPhone 5s. Tökéletesen elégedett vagyok vele. Természetesen én vettem. Nem szolgáltatónál.
2015. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!