Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire elég egy 8GB-os...

Mennyire elég egy 8GB-os Iphone 5c?

Figyelt kérdés
Igazából játékokat nem szeretnék rá tölteni, de nagyon sok képem van mindig meg Instagram-ehhez 1 képszerkesztő, Tumblr,Snapchat,We Heart It ráférne? (Meg talán még 1-2 alkalmazás)
2015. okt. 4. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem korábban volt egy 8gb-os iphone 4s-em és azt kell mondjam nagyon megbántam :D Nem egész 1 giga zeném is volt rajta az tény, de akármennyire próbáltam takarékoskodni a memóriával nem lehet. Ha te is SOKAT fotózol akkor ezt csak úgy lehet megoldani ha folyamatosan gépre mentegeted a képeidet és törölsz a telóról. Kényelmetlen, ráadásul amennyire jól tudom az 5c már nagyobb felbontású képeket is készít a 4s-nél.
2015. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

felbontásban nem különbözik, de valóban semmire sem elég. maga az iOS olyan 3-3,5 gigát foglal, tehát gyári állapotban te megkapod olyan 4,5-5 gigával.

az alkalmazások ilyen 50-100 megások alapból, viszont ha használod, akkor akár 2-300 megát is elfoglalnak. nálam például a facebook+messenger kombó 604 megát foglal az iPhone 6-osomon, de pl. a snapchat is majdnem 100 megát.


egy átlagos, 8 mpixeles kép pedig olyan 1,5-2 megát foglal, panorámaképek 3-5 megát is. és esetleg ha néha valamit le akarsz videózni, nagyon bosszantó tud lenni, ha fél perc után leállítja, hogy nincs több hely.


ismerősnek is 8 gigás 4S-e van, és náluk is állandó gond ez, hogy már egy képet sem képesek elkészíteni, mert nem fér. anno meg próbáltam őket lebeszélni, de nem hallgattak rám, szóval ahogy az első is mondja, akármennyire is visszafogod magad, nem tudsz annyit spórolni, hogy mindig legyen elég tartalék.

2015. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat akkor inkabb nem veszek 8 gigasat:))
2015. okt. 5. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!