Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Applesok, iPhone 6-hoz milyen...

Applesok, iPhone 6-hoz milyen tokot érdemes venni ami bevált?

Figyelt kérdés

Most vettem egy iPhone 6-ot, szeretnék hozzá valami tokot ami bevált, megvédi az eséstől pl.

Mi a bevált?



2015. okt. 5. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Sima gyári az szép...ha dobálod akkor m1 mibe rakod úgyis galyramegy.
2015. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En egy ilyet vettem hozza:

[link]


Szerintem nagyon jol nez ki, jo a fogasa is, es valamelyik nap leejtettem a telefont es konkretan lehetett hallani ahogy elneyeli a tok az utest.

2015. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenkinek más vált be természetesen, hiszen rengeteg van a piacon.

Nekem a Spigen tokok a nyerők, iphone 5, 6, és 6s en is az van/volt. Nagyon jó minőségűek, és jól védenek, és nem utolsó sorban jól is néznek ki. 5ösön 3 évig volt rajta és a telefonon egy apró karcolás sincs ( most adtam el ) A tokon persze meglátszik, hogy a telefon sokszor le volt ejtve, sőt egyszer autó csomagtartó ajtaját is rácsuktam :)

2015. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En Etsy-n rendeltem hozza bor tokot (4S-hez). Ilyesmit:

[link]


Az elejen kicsit szoros, de aztan kitagul, de csak annyira hogy epp ne essen ki belole a telefon viszont konnyen ki tudd huzni. En is sokx leejtettem de a bor megvedte, sot a csomagtartot is racsuktam :( Semmi baja nem lett ;)


Most keszulok venni egy 6ot es mar kineztem a kovetkezo tokot:

[link]

Olyan kell amit akkor is tudok magammal vinni mikor nincs nalam retikul amibe pakolok (pl. mikor motorozunk, jogsi a zsebben, de telefon nem fer a zsebbe, igy viszont konnyen ovre csatolom.


Amugy etsy tele van jobbnal jobb kezmuves tokokkal.


Fonokomnek Otterbox tok van a telefonjan. O meg van vele elegedve. Nekem nem tetszik, tul snasszos ;S

2015. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!