Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lecserélnétek iPhone 5S-t...

Lecserélnétek iPhone 5S-t iPhone 6s-re?

Figyelt kérdés
Ha igen,ha nem, miért?
2015. okt. 14. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
én pl. akksi miatt esetleg, ha az 5S üzemideje nem lenne elég.
2015. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Le is cseréltem.

Miért? Mert nagy.

Én mindig ezt vártam hogy jó nagy legyen az iPhone és én csak s modelt veszek szóval első dolgom volt váltani.

2015. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen.

Miért?

Mert nagy.


Ebből is látható, hogy mindenkinek más-más igényei vannak egy telefonnal szemben.


Bővebben:


1. hiába sokkal (de tényleg sokkal) gyorsabb, az 5s még mindig versenyképes, tizedmásodpercekért nem adok ki +70-80e Ft-ot. Szeretem az Apple cuccokat de mindent nem hiszek el nekik sem :-)

2. sokkal jobb kamerája van, viszont az 5s-em képei nekem (és akik még látják) bőven hozzák azt a minőséget, ami elvárható

3. force touch - tök jó, majd a második-harmadik generációs kijelzőt talán szívesen használom, addig tesztelje valaki más.

4. aksi idő. Ahogy használom, bír egy napot, kettőt 100%-ra meg a 6s sem. Akkor meg minek?

5. méret. Nem érem át a 6-ost, és szeretem a telefonomat ugyanabban a kezemben tartani, amivel használom is. 5s-en ez még megy (de ott is nagyon a határon van). És mellé van egy iPad mini-m, nagy kijelző tehát kipipálva, ha kell. Amit erre kitaláltak (kettős érintés a home-on és "lejön a teteje" a bemutatón jól mutat, de nem életszerű a használata, és körülményes is.

6. Live photo. Csak a bemutatókon és a marketing anyagokban hasznos, egyébként inkább idegesítő. Köszönöm, nem.


Kihagytam valamit?

2015. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azért az akksi az szembetűnőbb, bár ugyan nekem nem 6S, de 6-osom van. nem is a készenlét a lényeg, az 5S-em is egészen jól bírta. viszont ha használtam, felnyomtam mondjuk LTE-re, na akkor zabálta az energiát. 6-on ezt szinte alig érzem.


valahogy úgy tudnám összehasonlítani, hogy az 5S-em egy Szeged-Budapest vonatút alatt akár 40%-ig merült, a 6 pedig kb. olyan 70%-ig, és a visszautat is kibírta.


én nem vártam volna azt, hogy ennyivel többet bír.


de nyilván, csupán ezért nem igazán érdemes lecserélni.

első voltam.

2015. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!