Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szeretik ennyire az...

Miért szeretik ennyire az emberek az iPhone-t?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy megbízható, és gyors, de nagyon sok ember betegesen ragaszkodik a márkához, illetve annak termékeihez, és ez nekem némiképp már betegesnek tűnik. Világos, hogy elég hosszú távú használatra is alkalmas, ám a legtöbb ember mindég újonnan vásárolja meg, bevezető áron, és noha új vételét azzal indokolja, hogy olyan telefont szeretne, mely sokáig szolgálja, másfél év múlva szinte biztos, hogy lecseréli egy újabb almásra. Azt nem értem csupán ebben, hogy köztudott, hogy az Apple termékei messze túl vannak árazva, ehhez képest a magyar ember mindég megveszi az új iPhone-ját, és közben arra panaszkodik, hogy mennyire nincs pénze semmire. Közben szidja a kormányt, noha ez, hogy 300.000+-ért vesz okostelefont a havi 90.000-es fizetéséből, igazából nem a Viktorék hibája. Segít nekem valaki ezt tisztázni? Kissé zűrös nekem ez a gondolkodás.

2015. okt. 21. 21:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Androidban is kb. 100 ezernél kezdődnek a normálisan, stabilan és megbízhatóan működő telefonok. A Samsung Galaxy S6 Edge meg már egyenesen iPhone árban van, sőt. A 64 gigás verzió drágább is a 64Gb-os iPhone 6-nál.
2015. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Van normális az alatt is.PL.P8 Lite,Moto G/e,Nexus 5,LG G4C stb. Ez attól függ hogy kinek mi elég.Nekem mondjuk Samsung-ból még S6 se kéne...(annyiért már Nexus 6P van ami 100x-szor jobb)
2015. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Tényleg hülyeség, mert valób bőven 100 alatt is vannak normális Androidosok! Nekem például Huawei P7 van, 88-ba került, és tökjó, lényeges hibája nincs, normálisan használható!
2015. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!