Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit vegyek: iPhone 5s vagy...

Mit vegyek: iPhone 5s vagy iPhone 6?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik készüléket vegyem. Használtan szeretném vásárolni és olyan 100-120ezer környékére gondoltam maximum. Szerintetek elég egy i5s vagy ha már lúd legyen kövér és inkább válasszam a i6ot? Véleményeket várok.
2015. nov. 9. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megteheted én a helységben a 6-ost venném
2015. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*helyedben
2015. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mivel 120ért nem kapsz 6-ot, így egyértelmű, hogy marad az 5S. akksiban egyébként sokkal jobb a 6, minden másban viszont elég jó még az 5S is.
2015. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Találtam i6ot 120-ért is pedig :D
2015. nov. 9. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor az olyan is...:D én 120-ért olyat láttam, ami esztétikailag nem túl szép, és a kijelzője is cserés volt, valószínű utángyártott.

az ilyenről ugye egyből az árulkodik, hogy leejtették, viszont nem látott hivatalos szervízt, hanem olcsóbban megoldották valami ebay-es alkatrésszel. nem mondom, hogy ez nem szakszerű, de nem tudhatod.

lehet 1-2 hónapig használod, aztán bedöglik a kijelző...


ami meg még olcsóbb, az meg valamilyen hálózatfüggő, ez ugye megint ennyi pénzért, kitudja, ki van-e fizetve.


végül az már felhasználó döntése, nekem 64 gigás van, 16 gigán nem férnék már el. 6-7 gb szabad, de ha már tud 60 fps-es videót, azt használom, az meg gyorsan megtölti a maradékot, vagy a 4-5 megás panorámaképek. :D


én az enyémet 180ért vettem függetlenül, 2 hónaposan. lehetett volna olcsóbb, de így számlásan, garival, mindennel együtt korrekt volt szerintem fél éve.


jelenleg szerintem 150 alá nem kéne adni. egy normális 32 gigás 5S mozog ilyen 100-115 körül, ami tényleg megkímélt, full dobozos, minden tartozékával.

2015. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább telefont vegyél.
2015. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!