Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon órája hogy tud...

Okostelefon órája hogy tud késni? Mint egy régi analóg óra.

Figyelt kérdés

Egy Nokia Lumiám van.

Kb 3 éves, eddig is elállítódott néha az órája, de kb. félévente 1x kellett beállítani.

Mostanában viszont már hetente, és nem 1 percről van szó. Azt észre sem venném.

3-6 perc, ami már jelentős, ha ezen nézem az időt, és emiatt késem le a távolsági buszomat.

Kb 15 éve van telefonom, a régebbi, gyengébb modellekkel sosem fordult elő ilyesmi.


2015. nov. 25. 09:39
 1/4 vatafak ***** válasza:
nincs rajta olyan lehetőség h a celláról frissítse az órát?
2015. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy olyan van benne, hogy automatikus beállítás.

Ha ezt bekapcsolom, akkor eltűnnek az időzóna, dátum, idő megadásának lehetőségei, és megjelenik egy kis repülőgép a bal felső sarokban. nem tudom, ez mit jelent.

2015. nov. 25. 14:07
 3/4 Jófej:D ***** válasza:
Olyan van hogy Automatikus dátum és idő? (Beállítások, dátum és idő) Ha van akkor ott válaszd ki azt hogy hálózat által megadott időbeállítás használata. Ha már az van akkor a ki-t.
2015. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jófej:D ***** válasza:
Véletlen rákattintottam megint a kérdésre és most vettem észre hogy ez egy Nokia lumia. Akkor inkább vedd úgy hogy semmit nem írtam.
2015. nov. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!