Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti ki szoktátok éjjelre...

Ti ki szoktátok éjjelre kapcsolni a mobilotokat?

Figyelt kérdés

A legtöbb ismerősöm elég furán néz, mikor mondom neki, hogy én minden éjjel kikapcsolom a telefonomat. Tizenéves korom óta van mobilom, eleinte én is éjjel - nappal elérhető voltam, de pár havernak szokássá vált, hogy éjjelente rejtett számról hívogattak szórakozásból. Ekkor szoktam rá, hogy minden nap lefekvés előtt kikapcsolom, ma már nem is tudnám másképp csinálni, annyira megszoktam. Azonkívül szerintem a telefonnak is jót tesz, ha "pihen" egy kicsit. Van külön ébresztőórám, szóval emiatt sem kell aggódnom. Én úgy vagyok vele, hogy legalább éjjel hagyjanak békén nyugodtan pihenni.


Másnak is van ilyen fura dilije, vagy csak én gondolkodok így?? (természetesen nem azokra gondolok, akiknek olyan a munkájuk, hogy állandóan elérhetőnek kell lenniük)


Nemet és kort is írjatok!!!



2015. dec. 1. 17:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen,kikapcsolom
2016. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!