Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyszerűen nem tudok dönteni,...

Egyszerűen nem tudok dönteni, lg g2 vagy lg g3?

Figyelt kérdés

már régóta tervezem hogy lecseréljem a régi telefonomat, és ezt szerintem meg is ejteném karácsony alkalmával :).

mindenféleképpen androidos telefont szeretnék és hosszas kutatómunka eredményeképpen ezt a hatalmas kínálatot leszűkítettem 2 telefonra.


Lg g2 és Lg g3


(Azt az elején leszögezném hogy mind a két telefonból a nagyobb tárhellyel rendelkezőt szeretném venni, ami ugye a g3-esetében +1gb ramot jelent)

A két telefon közel ugyan olyan árba van, szóval ez nem befolyásolja a döntésemet.

Mind a két telefonnak van számomra előnye és hátránya is.


G3 ELŐNY: kivehető aksi, bővíthető memória,

HÁTRÁNY: Számomra a 2k-s kilyelző hiszen

ezt feleslegesnek érzem csak terheli a

telefont. A mérete talán túl nagy de

erre annyira nincs rálátásom.


G2 ELŐNY: Tartós aksi, csak "full HD"-s kilyelző

ami szerintem gyönyörű és nem is foglya le

annyira a telefont.

HÁTRÁNY: beépített aksi, nem lehet bővíteni,



Sok összehasonlító videót néztem amiben a gyorsaságukat tesztelték le de sose született egyértelmű eredmény.

a g2 ugye 2013-as telefon még a g3 2014-es, erre sincs nagyon rálátásom, de ezeknek a telefonoknak mennyi az elavulási ideje? Mostantól számítva a g2-nek kb. mennyi ideje van még ?


huhh... :D ez egy kicsit hosszúra sikeredett.:)

Ti mit gondoltok ? melyiket választanátok? esetleg tulajdonosok véleménye is érdekel.. :D


Előre is köszönök mindent :) :D !!...



2015. dec. 6. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp G3at vennék
2015. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a lakásban kettő G2/32Gb van, és egy G3/32Gb. A G2 másfél éves, kifogástalanul működnek, a G3 egy éves, az is hibanélküli..

Mi csak telefonálunk, és alkalmanként fotózunk(szelfi-bottal is)vagy videózunk.

A G2 nagyon kitalált típus, még évekig a csúcson marad..persze a gyártó már lekaszálta a hasznot, bőven megtérült a befektetés az eladott darabszám alapján.

A G3/32 Gb értelemszerűen többet tud, szívemhez közelebb áll az 5,5 ös kép miatt..


egyik sem szaggat, nem melegszik, tökéletes fényerő,színek ájulásig szépek, gyakorlatilag mindent tudbak, ami ma elvárható..például az NFC-t még nem használtuk, csak próba erejéig..

Nagyon gyors a net is, a G3 persze észrevehetően jobban hasít(ha ezt figyelem)...az akksik atomerősek, még nincs jelentősége, hogy kivehető-e, vagy nem...



szóval, száz szónak is egy a vége: G3/32Gb fehér színben. Örök darab.(szorosan mögötte liheg a G2/32Gb. Ajándékba most vettem egyet,szelfi-bottal)

2015. dec. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia!G2 ,nekem van egy eladó 50 ezerér a tiéd lehet :)
2015. dec. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!