Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárláshoz segítenél?

Telefon vásárláshoz segítenél?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt néztem ki, ár érték arányban ez nekem barátinak tűnik. Kérdés, hogy ez ennyi, slussz passz, semmit hűség semmi havidíj, megveszem és kész, ja és persze független gondolom. Amúgy ez jó telefon, ennyi pénzem van most telefonra kb. és sürgős a dolog mert elveszett a régi, jaj de s z a r ki mondani, régi, 10 perce még azt hittem van telefonom....



2016. jan. 29. 21:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A Snapdragon 410-es GPU még olcsóbb telefonokban is megtalálható,8 GB tárhely az nagyon kevés,a TouchWiz-nek kevés lesz az 1,5GB RAM,én azt mondom nem jó vétel.
2016. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
de samsung, és a smartv is az, ennyiért meg nem találtam jobbat. na meg a fizikai gomb, anélkül én nem vagyok meg.
2016. jan. 31. 16:56
 13/21 A kérdező kommentje:

[link]


innen rendeltem, csak feketébe, 55 az nekem nagyon baráti ingyenes házhoz szállítással, néztem teszteket blogokat fórumokat is olvasgattam, nem sok panaszt találtam sőt enyhén fogalmazta, csak jót mondanak róla.

2016. jan. 31. 16:59
 14/21 A kérdező kommentje:
pl. gyári app-ba sebessége, annyi mint iphone 6-nak, a telepített, skype, viber, shazam..... ezek mind gyorsabban betöltenek a J5-be mint iphone 6ba, pedig az egyik 200+ a másik 55.
2016. jan. 31. 17:01
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azért kétlem,mondjuk egy Doogee X5 Pro jobb paraméterekkel rendelkezik és csak 29K de ez csak egy példa...(azon Stock Android van!)

Az Iphone 6-al meg nem tudod összehasonlítani mert azért annál nem gyorsabb,ezt hol olvastad?Amúgy ami fel veszi vele a verseny az a Nexus 6 meg még pár gyorsabb telefon,de mondjuk egy jó ROM-olt telefon is fel veheti vele a versenyt.

2016. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
2016. jan. 31. 17:10
 17/21 A kérdező kommentje:
02:40 től van a lényeg. számologép, névjegyzés stb. ezeket ugyanojan gyorsan adja be, a beálításokat lassabban, minden másban a j5 a gyorsabb
2016. jan. 31. 17:13
 18/21 A kérdező kommentje:
direkt pontos mielőtt valaki beleköt, régi szokásom volt v helyett meg w-t nyomtam mindig, most villámtempóval gépeltem, azért jött régi ösztönből.
2016. jan. 31. 17:14
 19/21 A kérdező kommentje:
Doogee X5 Pro lassabb proci, jobb ram, 5mp kamera, sokkkal kisebb mind2 kamera max. fotófelbontása, kinézete nem tetszik, nincs fizikai home gomb, aksi kisebb, nem kell nekem dual sim, számopmra tök no name hadver gyártó, qualcomm snapdragon legalább már szerzett magának nevet, na meg a samsung doogee se semmi, sosem hallottam ezt a márkát.
2016. jan. 31. 17:19
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A Samsung-gal úgy vagyok hogy tucattelefonokat gyártanak,azért nem tartom jobbnak mert ők adták el a legtöbb telefont.Az árát is nézd meg,a Doogee fele annyi de a CPU nem sokkal gyengébb(talán 5%-al),a RAM több ami sokat számít mára,szoftverileg jobban áll(Stock Android,csak az ikonok vannak rajta változtatva),a TouchWiz meg egy erőforrás zabáló GUI ami hajlamos lelassulni,a kamera az érv egyedül de akinek nem fontos annak jó,design-ben a Samsung nagyon gyenge mint mindig,Doogee meg egyedi mert másra nem igen hasonlít.
2016. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!