Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárláshoz segítenél?

Telefon vásárláshoz segítenél?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt néztem ki, ár érték arányban ez nekem barátinak tűnik. Kérdés, hogy ez ennyi, slussz passz, semmit hűség semmi havidíj, megveszem és kész, ja és persze független gondolom. Amúgy ez jó telefon, ennyi pénzem van most telefonra kb. és sürgős a dolog mert elveszett a régi, jaj de s z a r ki mondani, régi, 10 perce még azt hittem van telefonom....



2016. jan. 29. 21:03
1 2 3
 21/21 Norbi658441 ***** válasza:
40%
Jól válaszottad a J5-öt.Még annyi,hogy vigyázni kell egy kicsit az oldalára,mert hajlamos könnyen karcolódni.Elég szép képeket csinál,összehasonlítottam az S4-el,egyforma.Amúgy én is Samsung párti vagyok,egyszerűen nemtudnék olyan telefont használni,ahol nincsen fizikai nyomógomb elöl :) .
2016. febr. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!