Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megeri, ilyen "no name"...

Megeri, ilyen "no name" telefont venni?

Figyelt kérdés

[link]

Nem tudom, hogy mi az atveres benne, ennyiert ilyen kaliberu telefont? Nem ertek az ilyenekhez, ezert kerelek, ne szidjatok le :))... A masik, ha ennek betorne a kepernyoje, vagy csak siman egy akarmilyen alkatresz elromlik benne, hogyan lehetne potolni? Megeri egyaltalani ilyen, vagy hasonlo telefont venni?



2016. jún. 3. 14:49
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]

Itt kimondottan dicserik, de megis, en a ti velemenyetekre vagyok kivancsi.

2016. jún. 3. 14:53
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Én sose bíztam ilyen "no name" termékekbe.
2016. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

en bem vennek nonamet en ezt ajanlom:

[link]

ez egy tok jo marka es most 50%al olcsobb ugyhogy nagyon megeri

2016. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

#3.+1.

Ez ennyiért Best Buy.

2016. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ez nem "no name" hanem egy nálunk ismeretlen márka. ha ennyi pénzt ki tudják adni egy teloért, biztos megvenném :) régen volt egy "márkás" mobilom, ami nagyon vacak volt
2016. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kérdésben szereplő mobilt nem éri meg megvenni, már elavult, régebbi mobil, sokkal kevesebbért már 4G képes mobil is kapható, a memóriája is kevés ennyi pénzért, hasonló paraméterekkel rendelkezik a Doogee X5 Pro, azon frissebb a rendszer is, 5.1, ami újabb és jobb is, mint az iNew mobilon levő 4.4 illetve hasonló áron van Xiaomi Redmi 3, az sokkal jobb, teszt is van róla.
2016. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Illetve nem is tudja 900 mhz-en a 3g-t, ami megint csak hátrány, ahol ezen a frekcenciát szolgáltatják a 3gt, ott csak a lassú gprs kapcsolat fog máködni
2016. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia! :)

Nekem Lark Cirrus 5-öm van. A név alapján valószínűleg neked sem mond semmit, tehát ez is egy ilyen "no name" Magyarországon. :D Lengyel márka, teljesen megbítható, gyors, semmi baja. 32 k-ért vettem, lassan egy éve. Semmi pénzért nem cserélném el mondjuk egy samsungra, vagy sonyra! :) Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, neked is ajánlom! Szerintem vedd meg nyugodtan :)

2016. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Utánna nézek a többi telefonnak is amit írtatok. Kb a következő 1-2 hónapban kerül sor a vásárlásra, szóval addig még ha eszetekbe jut valami, nyugodtan írjatok! :))
2016. jún. 5. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!