Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes váltani jelenleg...

Érdemes váltani jelenleg Windows Phone-ra?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Iphone SE-m van, előtte egy Galaxy S5.öm volt. Nekem tettszik az IOS és nincs különösebb bajom vele, de már megjelenése óta szemezek a Lumia 950-el, de akkor még 200E volt a listaára. A napokba vettem észre, hogy 120-140E között már lehet venni 950-et, sőt használtan már 75-80 között is akad. Régebben volt Lumia 750-em, de akkor kicsit bug-os volt a rendszer, és kevés az alkalmazások listája is. Kérdésem az lenne, hogy jelenleg milyen a Windows rendszer mobilokon? Szépen kérek mindenkit csak olyanok írjanak akiknek mostanában van WP mobiljuk, nem pedig több évvel ezelőtti emlékekből idéznek, mert azt én is tudok.
2016. jún. 7. 07:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Megtörtént a nagy hülyeség. Engedtem a csábításnak, meg persze a több napos intenzív olvasásnak és érdeklődésnek. Eladtam az Iphone SE mobilomat, és rendeltem egy Lumia 950-es mobilt. Kedden jön meg így majd kb 1 hónap múlva megírom a tapasztalatokat. Mindenesetre a kamera és a kijelző már győzött az Iphone-nal szemben, ezt a Media Markt-ba nyomkodott 950-es alapján mondom, úgy hogy egyik kezembe volt az SE másikba a 950.
2016. jún. 10. 14:58
 12/15 anonim ***** válasza:
Mondtam én hogy ez kamu kérdés, a Nokia alkalmazottja van itt. Olyan nincs hogy a lumia kamerája jobb legyen mint az SE-é.
2016. jún. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

:D :D :D Bárcsak a Lumia alkalmazottja lennék :D Biztos nem ilyen f***ságokra válaszolgatnék. Szerintem te pont az a típus vagy akinek van egy Opel-je és mivel te ezt használod, és nem ültél még más típusú kocsiba, így szentül meg vagy győződve róla, hogy ettől nincs jobb kocsi.

Tudod vannak olyan emberek akik a realitás talaján járnak, és azt hiszem el amit látok, nem azt amit gondolok. Nekem volt már Android-WP-IOS is több hónapon keresztül használtam minden rendszert. Nem fogom leírni mi miért jobb vagy rosszabb, hiszen ez egyénfüggő is, és sokat számít ki mire használja a mobilt. Rengeteg vitát láttam már mikor két ember egymásnak esik, hogy a saját mobilját védje akkor is ha még ő sem hiszi el amit mond. Én azt mondom, nagyon jó az Iphone, és nagyon jó a Samsung, de jó az LG is (páromnak jelenleg is LG G3 van) de szerintem a lista végtelen. Összességében minden mobilnak megvan a hátránya és az előnye is. Az Iphone-t kicsit meguntam, és van pár olyan funkciója amit nehezen nyeltem le, pl a lejátszható videó formátumok szűkössége, vagy a kizárólagos Itunes szinkronizálás egy asztali géppel. Na de ez mind hanyagolható, de miért ne próbálnál ki más rendszert??? Kettőnk közül inkább te tűnsz Iphone alkalmazottnak :D bár ezt is kétlem. Menj el egy olyan áruházba ahol van kiállítva Iphone SE vagy 6S a kamera ugyanaz, és egy Lumia 950.

Próbáld ki! Persze bizonyára az is sokat számít a képeken, hogy az Iphone kijelzője milyen felbontású és a Lumia kijelzője milyen.


Végezetül a te véleményed alapján rengeteg teszt oldal is a Lumia alkalmazottja, köztük a Mobilaréna és a tech2 is, mivel ha elolvasod a Lumia 950-es tesztet, a végén majdnem minden oldalon ez a mondat szerepel:


,,összességében van mit csiszolni a mobilon, de tény hogy a kamerája az egyik, ha nem a legjobb a jelenlegi piacon,,


Itt annyit hozzáteszek, hogy a Lumia 950 megjelenésénél már rég volt Iphone 6S, így annak a kameráját is belevették ebbe a kijelentésbe.


Ha esetleg tudsz állásajánlatról a Lumia-nál több 100E-es fizuért szólj, és akkor nem használtan rendelek Lumiát 89000ft-ért. :D

2016. jún. 11. 12:01
 14/15 anonim ***** válasza:
Aki elad egy 150 ezres új SE-t 120ért aztán használt Nokiát vesz 89ért az már alapból nem beszámitható telefon tesztelésre.
2016. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
curva szarok ezek a windowsos telok, a zeneimet az istennek se jatsza plusz, meg muveszet beallitani rajta barmit is egy rakas fos
2017. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!