Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek hogy vegyem rá a...

Szerintetek hogy vegyem rá a szüleimet hogy vegyenek nekem egy iphone 6-ot?

Figyelt kérdés
Már vagy egy-két éve szeretnék nagyon egy iphonet.mondtam már anyáéknak de nem akarnak venni...most lg telóm van és már nagyon utálom...most ejtettem le kb egy hete és be is tört..mindig vigyázok a telefonomra még soha nem hagytam el.nagyon szertnék egy iphonet ....ez minden vágyam ..hogyan vegyem rá őket?nem vagyok egyáltalán elkényeztetve...sőt,erre a telóra us ÉN gyűjtöttem össze a pénzt...írjak egy levelet? Arra gondoltam hogy karácsonyra ezt kérem...annyira szeretném. Pls irjatok ötleteket

2016. jún. 8. 18:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
Most mar minden mobil kameraja 12mp +
2016. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 A kérdező kommentje:
....
2016. jún. 9. 18:53
 33/88 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy annyak 12mp kamerája van stb..észlény.

egy kamera minosege nem az megapixeleken mulik..észlény.

2016. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
78%

Első válaszoló vagyok.

Én mérnökinformatikus hallgató vagyok az egyetemen. Röviden tömören az IPhone az egyik legrosszabb ár/érték arányú telefon a piacon. Nem leszel tőle menőbb, se több se kevesebb. Iphone-t Magyarországon nem éri megvenni mert egy 100Ft-os telefon már tudja azt amit az Iphone 6 250 ezerért.

Nézz körül jobban a piacon, illetve azért az eszedet is használd, gondolj bele mennyit kell dolgozni egy Iphone-ért itt nálunk Magyarországon.


És ami az egyik legfontosabb, amiért én nem vennék neked Iphone-t a szüleid helyébe. 14 éves vagy és nagyon hülyén nézne ki, hogy egy kislány 250ezerFt-os cucokkal járkál. A másik, hogy meg se tudnád védeni, simán kikapják a kezedből.

2016. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
67%
100 ezer Ft-os*
2016. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 Alex Fly ***** válasza:
100%

Akkor komolyan válaszolok, ha tényleg komoly a kérdésed.

Szóval először is az a kérdés, mi az az ok, amiért neked pontosan egy Phone 6 kell és más telefon nem felel meg. Pl. mi az a szolgáltatás, ami más telefonnal nem tudsz elérni, de számodra feltétlenül szükséges. Mérlegeld, hogy ez a feature megéri-e azt, amibe kerül illetve hogy nem létezik-e ennek számodra megfelelő, ám kevésbé költséges alternatíva. Ha nem találsz ilyet, akkor a szüleidnek fejtsd ki világosan, mi az a számodra elengedetetlenül szükséges feltétel, ami kizárólag az a típus képes teljesíteni, és hogy ez miért olyan elengedhetetlenül fontos számodra, ami miatt feltétlenül egy iPhone 6-ot kell venniük. Amennyiben értelmes okot tudsz prezentálni és a szüleid vannak olyan intelligesek, hogy ezt felfogják, valamint tényleg megengedhetik maguknak, akkor nagy valószínűséggel meg is fogod kapni.

2016. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
Mond Nekik hogy vegyék meg részletre a telekomba
2016. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az utolsó 3 válaszilónak :)

Köszi

2016. jún. 10. 17:55
 39/88 anonim ***** válasza:
54%
Na, ezt akkor letudtuk. Most már csak az a gond, hogy mire megkapod, már másik széria lesz a menő, és akkor meg azért fogsz rinyálni.
2016. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim válasza:
100%

Jesszusom! -.-"

14 éves vagy és ennyi eszed van? Tudod ha 14 évesen ennyire nem tudod érezni a pénz értékét és, hogy meg kell érte dolgozni, akkor még az se kéne befolyásoljon, hogy X-nek meg Y-nak olyan van.

Szánalmas a mostani tizenéves generáció igen nagy százaléka!

Nem veszitek észre, hogy a reklámok és a társadalom befolyásolása által tömegcikkek lesztek. Olyanok vagytok mint a birkák, mentek a többi után, és a saját szükségleteiteket, valódi igényeiteket figyelembe se veszitek.

Nincs bennetek semmi egyedi legyen az, akár egy hobbi, akár öltözködés, telefon, kedvenc időtöltés, érdeklődési kör. Mindenki az okoskészülékek felett pötyögtet non-stop.

AZ ÉLET NEM HABOS TORTA! Higyjétek el nem csak a ti életetek nehéz, olykor-olykor nyomorúságos. Igen, ezt lájátok a facebookon, instagrammon, hogy mindenkinek milyen szép és jó, önelégült postok, képek az új cipőről, a nyaralásról, szelfi az új ájfónnal apucika pénzéből. De azt mikor látod kiírva, hogy kettes lett a bizim, dolgozni voltam, segítettem a házimunkába stb. Mindenki csak a jódolgokat hozza nyílvánosságra, és mivel csak a tökéletességet látjátok, szinte ti magatok depessziósak lesztek, ha valami kevésbé jó dolgot kell csinálnotok.

Szánalom!

Tudnék még írni rengeteget, de úgyis mintha a falnak mondanám...

2016. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!