Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung, Sony, vagy iPhone?...

Samsung, Sony, vagy iPhone? Hosszú távra melyik a jobb választás? Felső-közép/felső kategória.

Figyelt kérdés

Jelenlegi telefonom egy Samsung Galaxy S Duos, 2 éve vettem, akkoriban ez egy alsó-középkategóriás kifutó készülék volt. Szeretem ezt a telefont, de az utóbbi időben kibírhatatlanul sokszor lefagy, pedig alig vannak rajta alkalmazások, és már mindenféle RAM tisztító programot kipróbáltam. Mindent nagyon nehezen tölt be, és néha még a rendszer is összeomlik. Egyik ismerősöm azt mondta, ez azért van, mert már nincs frissítés a szoftverre, de máshol viszont azt olvastam, hogy ez ilyen alap Samsung-hiba, és akármilyen Samsungot veszek, fél év után ugyanezekkel a problémákkal fogok szembesülni, ezért vannak fenntartásaim egy újabb Samsungra beruházni. Az akksija is megadta magát, naponta kétszer kell tölteni, ha 1-2 órát használom. Korábban egy alsó-kategóriás Sonym volt, azt a telefont is szerettem, a kamerája viszont pocsék volt (ezért cseréltem le), és azt olvastam, hogy kamera téren a Sony még mindig el van maradva a felső-kategóriás készülékek esetében is. A Sonyval ez a problémám. Az iPhonról azt hallottam, hogy stabil a rendszer, gyors, és az Androidhoz képest alig fagy le, hátránya viszont, hogy nem sok teret enged a személyre szabásra, és sokkal kevesebb alkalmazás tölthető le rá (ingyen), mint az Androidra. Az IOS rendszert egyáltalán nem ismerem, így erről nincsenek személyes tapasztalataim. Mindezekből mi igaz? Hajlandó vagyok most több pénzt kiadni egy telefonra, amennyiben nem kell ismét lecserélnem 2 év után a lassúság, fagyás, akksi, vagy amiatt, hogy az igényeimet nem tudja kielégíteni. Amire használnám: Facebook, Messenger, Skype, fényképezés, böngészés, telefonálás. Szerintetek felső-közép / felső kategóriában melyik márka telefonjai közül lenne érdemes választanom?

24/L



2016. júl. 6. 11:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
#18 Igen, sokkal jobb.
2016. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Le van kerekítve,a hangszóró, a töltőnek a lyuk ugyanott van stb. Jaj de vicces vagy.....téglalap haha. Hàt év poénja lesz az tuti.
2016. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem a kedvenc márkáról lenne szó nem védenéd így. Vagy egy 15 éves srác vagy aki nem kapta meg az iphone-ját csak a samsungot aztán utál minden embert akinek iphone-ja van.
2016. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

55 éves vagyok, öcsi. A nevem Figlár Géza, és hidd el, azt veszek magamnak amit akarok.

Tartom valószínűnek hogy nem egy kategória vagyunk.

2016. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
úgy látom a kérdésem egy időzített bomba lett, bár nem annak szántam :D
2016. júl. 7. 12:54
 26/33 anonim ***** válasza:
Na miben nem vagyunk egy kategória?
2016. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Úgy semmiben.
2016. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
#25 Tudod, név nélkül a net mindent elbír. :)
2016. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Annak aki azt mondja hogy az s7 iphone copy. A 6-6s meg HTC copy, de sokkalta látványosabban...
2016. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

#29

Még bele taposol a lelkivilágába. :D

2016. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!