Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért éri meg iPhone-t venni?...

Miért éri meg iPhone-t venni? Mivel jobb a többi telefonnál?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom akik tapasztaltak a telefonnal kapcsolatban, lehurrogásra nem vagyok kíváncsi

2016. júl. 9. 17:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Megint mondtál valami hülyeséget. Sokadszorra! A cég kínai és Tajvanon van a székhelye.
2016. júl. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Apád kitarthatott volna még egy kis ideig...;)
2016. júl. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ez kinek szólt?
2016. júl. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
44%

# 12

Feleslegesen erőlködsz, csak magadat égeted. Arra sem vagy képes hogy utána nézz dolgoknak, de osztod a marhaságaidat. A HTC-nek annyi köze van Japánhoz, hogy qrva messze van innen. Látod ezért jó neked az iPhone. Ahhoz nem kell ész. Mármint ha tényleg van, mert már azt sem hiszem el.

2016. júl. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy megéri, inkább onnan közelíteném meg a dolgot hogy van akinek jobban fekszik az iOS. Én szeretem a telefonokat, és ugyan iPhone-t használok, ha ismerősi körben valaki vesz egy új droidost, egyszerre elkérem és végignézem mert érdekel. Azt most nem engedhetem meg hogy legyen ilyen is olyan is, de ha tehetném az alma mellé beruháznék valami felsőkategóriás droidra is.
2016. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem az erveket akarom felsorakoztatni, inkabb ha van egy ismerosod aki most vesz telefont es androidot, te meg megveszed az iPhone-t majd egy fel even belul latod, hogy jol dontottel
2016. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

16#


Januárban vettem note 5-t. Rám két hétre haverom vett egy iphone 6-t.

Eltelt 6 hónap, nekem note 5-m van, tökéletesen müködik azóta. Haverom múlt honapban cserélte le iphone 6s-re.


Lelehet vonni a következtetéseket.

2016. júl. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
5# a HTC626 nem csúcskategória, tehát ne legyél buta és ne egy gyenge androidos telefon miatt írd le a droidot... Kérdező, szerintem nem éri meg annyira iphonet venni, én most vettem egy SE-T, hogy leteszteljem de már adom is tovább mert nekem annyira nem jön be. Sokan mondták, hogy ilyen meg olyan stabil meg,hogy sosem fagy le, de nálam mégis le tudott fagyni. Nem akarom bántani az iphonet mert biztos valakinek ez vált be,nekem nem.
2016. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Sokan mondták, hogy ilyen meg olyan stabil meg,hogy sosem fagy le, de nálam mégis le tudott fagyni. Nem akarom bántani az iphonet mert biztos valakinek ez vált be,nekem nem."

he-he, nekem is ezt mondták, simán lefagyott már párszor az én SE-m is, pedig eddig összesen 3 hetet használtam

2016. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nem kéne fagyogatnia, főleg nem 3 hét alatt többször. Ha mégis előfordul, próbáld meg a home és bekapcsoló gomb egyszerre lenyomásával, újraindítani (kb 10 mp-ig tartsd, amíg az alma logo meg nem jelenik), vagy ha ezek után is fennáll a probléma, csinálj teljes visszaállítást.

Ios verzióra is ránézhetsz, lehet nem a legfrissebb van rajta, hanem a 9-es egy korábbi verziója, amiben esetleg még nincs benne minden hibajavítás.


Persze ha nem jön be az iPhone, add el és irány droid. :)

2016. júl. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!