Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone 5s mivel tud többet...

Az Iphone 5s mivel tud többet mint az Iphone s4?

Figyelt kérdés
Használtan szeretnék venni egy s4-et mert csak messengerezésre és telefonálásra kell, max 1 játékot töltenék még rá. A kérdésem az hogy melyiket érdemesebb megvenni, tényleg nagy a különbség köztük?

2016. júl. 9. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Egyiket sem erdemes menozni mindketto regi mar es mar menozesre se annyira jok....

Mennyine penzed van ra?

2016. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Az Iphone s4-nek az a legfőbb ismérve, hogy nem létezik.

Van iPhone 4s meg Samsung Galaxy S4.

2016. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az iPhone 5s annyival jobb, hogy az létezik. S4 sosem volt csak Samsungban. De a Samsung meg nem iPhone.
2016. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kettő közül (feltételezem a 4s-re gondolsz) az 5s.


Nagy különbség van a két telefon között.

2016. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem "menőzésre" kell, mert értelmes ember vagyok, és igen, a 4s-re gondoltam, de ebből is látszik, hogy nem igazán vagyok érdekelt a témában. És mégegyszer, nem "menőzni" kell a telefon, hanem arra hogy használjam, mert úgy tudom, hogy ezek a készülékek sokáig húzzák. ( és igen, ez most egy kissé felhúzott...)

Szóval ha valaki tud adni ÉRTELMES választ, nyugodtan írjon ;)

2016. júl. 11. 18:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne vegyel 4st mert mar 4eves es mar az uj frissitesek nagyon lassitjak es hat az 5ssel is ez lesz 1ev mulva 1evre meg nem eri meg 100 000es mobilt venni. Ird le mennyi a kereted es akk ajanlunk mobilt
2016. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"mert úgy tudom, hogy ezek a készülékek sokáig húzzák"


Igen, sokáig húzzák, ha az éppen aktuális csúcsmodellt veszed meg. Az 5 évvel ezelőtti csúcsmodell nem fogja sokáig húzni :D Én valami középkategóriás androidot javasolnék.

2016. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van rajtuk olyan opció, ami kikapcsolja a frissítéseket? Édesanyámnak is 4s van, és lám, tökéletesen működik... gyors meg minden, még játékok is simán futnak rajta. Csak annyit akartam kérdezni, hogy a két teló között van e valamiféle szemetverő különbség :) de akkor kiderítem magam, Köszi azoknak akik értelmesen válaszoltak ^^
2016. júl. 12. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!