Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szolgáltató függő, zárt...

Szolgáltató függő, zárt bootloader-es Sony xperia S-en hogy lehet frissíteni az androidot?

Figyelt kérdés
2 napja ezzel kínlódok, mert rendeltem egy okos karkötőt, de ahhoz 4.4-es android kell, nekem pedig 4.1.2-es van. Mindent átolvastam már, de sehogy sem sikerül!
2016. júl. 28. 23:29
 1/4 Boda Gergő ***** válasza:
Bootloadert kell nyitni, majd rootolni, majd Custom Recovery-t feltenni és Custom Romot, ha a szolgáltató akitől függ még nem csinált rá nagyobb verzió számú droidot csak így fog menni.
2016. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy a szolgáltató függő xperiákat nem lehet nyitni, vagy legalábbis én nem tudom hogy kell. :) Így meg egyszerűen tovább ugrik a recovery a betöltésnél.
2016. júl. 29. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Cm 10 et tehetsz fel bootloader nyitás nélkül is :) de nagyobbat ne
2016. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom mert ugyanilyen telót csináltam :)
2016. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!