Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon lenne okos...

Melyik telefon lenne okos döntés? Szeretnék új okos telefont vásárolni, nem tudok dönteni, mert egyszerűen túl sok infó van az interneten, hogy mégis mit kellene figyelembe venni. Továbbiak lent.

Figyelt kérdés

Középkategóriás telefont vennék, maximum 70 e ftig. Jelenlegi telefonom 3 éves,most kezd szegényem meghalni, Xperia Sp, eddig nagyon jól bírta. 1 GB RAM, 8 GB belső, 1,7 Ghz 2 magos és 2370 mAh akksis, ennél természetesen alább nem adnék. De gondban vagyok, mert olvastam, hogy nem feltétlenül a magok száma és a Ghz a mérvadó, hanem maga a proci típus. Lenovo P70,HUAWEI P8 LITE, LENOVO VIBE S1 LITE,LENOVO VIBE P1M, ezeket nézegettem a jelenlegi helyett, de nem tudom melyik lenne a jó döntés.

Hozzáértők segítségét szeretném kérni, hogy mit javasolnak, melyik telefon típus lenne ezek közül a legmegfelelőbb mindennapi használatra!?


Köszönöm szépen előre is!



2016. aug. 9. 09:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Namármost. A Xiaomi ahogy előttem is mondták a 3. legnagyobb márka, tehát nem noname. Ahogy a Vernee se (csak nálunk, még). Nyugodtan veheted vagy a Vernee Apollo Lite-ot, vagy a Xiaomi Redmi 3 Pro/Redmi Note 3 Pro-t is, de én még hozzátenném a Huawei P9 Lite-ot és a Nexus 5X-et, talán még a Honor 7-et is. Válogass, amelyik szimpatikus, azt vedd meg. Ha engem kérdezel, én a Redmi Note 3 Pro-t venném, de mindenkinek más jön be.
2016. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az eddigi infókat, azt még valaki meg tudná mondani, hogy esetleg mi a hátránya annak hogy nincs benne az a B20? Sajnos ilyen téren nem voltam körültekintő és nem nagyon fogom fel a hiányosságokat a fent említett általam ismeretlennek vélt márkáknál..
2016. aug. 9. 17:36
 13/30 anonim ***** válasza:
Nincs benne b20= a kis falvakban nincs 4g
2016. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.


Kezdek hajlani a redmi 3 pro felé, milyen hátrányát tudnátok mondani?

Csak hogy képben legyek.

2016. aug. 9. 21:06
 15/30 A kérdező kommentje:

Hát lehet én vagyok a béna, de sehol nem találom, hogy mi a különbség a sima redmi3 és a redmi 3 pro között.


Valaki tudna segíteni nekem?

2016. aug. 9. 21:41
 16/30 anonim ***** válasza:
A redmi 3proban 3/32giga van a redmi 3ban 2/16giga, a proban van ujjlenyomat o. A redmi 3ban nincs
2016. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!


Még mindig döntésképtelen vagyok, feljebb emeltem az árat kicsivel...

Milyet lenne érdemes még szerintetek?

Honor esetleg HTC milyen lehet?


Lényeges lenne, hogy ne forrósodjon annyira (persze most a 3 éves telefonomból indulok ki), ugyebár az akkumulátor üzemidő is szintén lényeges pont, és a RAM 2 Gbnál ne legyen kevesebb.


Hát lényegében, amiket a kérdés alatt kiírtam, jelenlegi Xperia Spmél ne legyen gyengébb műszakilag.


Meg az én Sonym 4,6" os kijelzőt kapott, ami 5" nál nagyobb,az nekem már túl nagy.


Várom az ötleteket, véleményeket.


Köszi

2016. aug. 10. 08:38
 18/30 anonim ***** válasza:
Amit leirtal annak mind megfelel a redmi 3pro
2016. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Csak aggaszt ez a 4G, pontosabban a B20 hiánya :/
2016. aug. 10. 09:27
 20/30 A kérdező kommentje:
Illetve nem tudom mennyire lehet kompatibilis más eszközökkel?!
2016. aug. 10. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!