Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon lenne okos...

Melyik telefon lenne okos döntés? Szeretnék új okos telefont vásárolni, nem tudok dönteni, mert egyszerűen túl sok infó van az interneten, hogy mégis mit kellene figyelembe venni. Továbbiak lent.

Figyelt kérdés

Középkategóriás telefont vennék, maximum 70 e ftig. Jelenlegi telefonom 3 éves,most kezd szegényem meghalni, Xperia Sp, eddig nagyon jól bírta. 1 GB RAM, 8 GB belső, 1,7 Ghz 2 magos és 2370 mAh akksis, ennél természetesen alább nem adnék. De gondban vagyok, mert olvastam, hogy nem feltétlenül a magok száma és a Ghz a mérvadó, hanem maga a proci típus. Lenovo P70,HUAWEI P8 LITE, LENOVO VIBE S1 LITE,LENOVO VIBE P1M, ezeket nézegettem a jelenlegi helyett, de nem tudom melyik lenne a jó döntés.

Hozzáértők segítségét szeretném kérni, hogy mit javasolnak, melyik telefon típus lenne ezek közül a legmegfelelőbb mindennapi használatra!?


Köszönöm szépen előre is!



2016. aug. 9. 09:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Hol laksz és hova szoktál járni?
2016. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Győri vagyok, de szoktam falvakba is járni, ahol rokonok vannak, illetve tervben van egy külföldi hosszabb út is
2016. aug. 10. 17:36
 23/30 A kérdező kommentje:
Esetleg Honor 6? :)
2016. aug. 11. 15:32
 24/30 anonim ***** válasza:
Az mar tul regi a RN 3pro sokkal jobban megeri
2016. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, de nem hiszem hogy a redi3 mellett döntök.


Ezen japán itthon nem hivatalos szervízes telefonokon kívül, legyetek szívesek írni nekem telefonokat.


Köszönöm

2016. aug. 11. 18:08
 26/30 anonim ***** válasza:
Te mirol beszelsz? Milyen japan? milyen nemtom a garnciarol is mit mondtal az biztos h hilyeseg
2016. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Van magyarorszagi firgalmazoja magyar garanciaval. Nekem ia xiaomim van es eleg sok penzt kene nekem azert fizessen vki h sz@rszungot v barmilyen mas nagy marka telefonjat hasznaljam
2016. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Okéééé, köszönöm szépen a xiaomi-t mint ötletet.


Olyan telefont valaki tud ajánlani ami nem xiaomi?


Lehet, hogy rossz helyen kérdezem akkor, de pl. a Honor, Lenovo ami most érdekelne.

2016. aug. 12. 08:38
 29/30 A kérdező kommentje:
Huawei P9 lite lett :)
2016. aug. 17. 09:30
 30/30 anonim ***** válasza:
Az is tökéletes. Használd egészséggel.
2016. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!