Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért választanak sokan...

Miért választanak sokan Iphonet? Miért tartják jobbnak az IOS-t mint az Androidot?

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 20:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A tesztekkel inkább ne gyere, semennyire sem tükrözi a valóságot szóval inkább arra hallgass aki használja minden nap.
2016. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Azért mert a média beleverte a fejébe mindenkinek, hogy "smoot" rendszer csak a rendszer. Érdekes windowsnál minek nem baj ha kifagy valami? Újra indítod és kész. Ha meg tök alap dolgokra használod, akkor meg nem fagy le. Persze senki sem használ linuxot, mert az olyan stabil...

Ugyan így van ez az ios-androiddal is. Az ios nem jobb mint az android, nem is lehet összehasonlítani a kettőt. Az egyik a végtelen lehetőségek országa, a másik meg egy kis kommunista barak, ahol ami van, az jól működik, ami nincs arról meg úgy sem tudnak, mert nem szabad beszélni róla (pl: felugró csetfejek).

2016. aug. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Tehát a teszteknek nem lehet hinni? Értem...

Azt nekem ne mondja senki, hogy egy majdnem 200 ezres androidos készüléknél atom jól van az, ha laggol, meg fagy... ugyanmár... ehhez képest Apple téren még a 4s is megkapja a legújabb szoftverfrissítéseket és igaz, hogy már gyenge hardver miatt az is megakad, de egy 2011-es telefonról beszélünk és még így is stabilabb, mint egy mai csúcs androidos telefon. Itt van a gond. Az embereknek, meg nem végtelen lehetőségek kellenek, hanem egy olyan telefon, ami stabilan működik. Lehet sok a lehetőség, de még az alap funkciók sem működnek stabilan. Mi az, hogy telefonálás (csörgés) közben nem jön fel a hívás elfogadás ablak? :D Nem kívánok tovább vitatkozni, az iOS sokkal használhatóbb, stabilabb, barátibb rendszer, mint az android.

2016. aug. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát látszik,hogy nem volt még csúcskategóriás androidod... Mindegy inkább nem vitatkozom veled mert nem érdemes,okoskodni tudsz meg h.lyeségeket beszélni de mást nem. Olvasgasd a kis tesztjeidet és kész csak ne beszélj baromságokat. Köszi.
2016. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mit szívott a 12-es? Ennyi baromságot... Volt már normális telefon a kezedben? Bár ez költői kérdés...
2016. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
már mint 13-as XD
2016. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Volt igen. Nekem iPhone 6S van, apámnak Nokia Lumia 930, anyámnak meg Galaxy S6... Mindhárom rendszerről tudok nyilatkozni, úgyhogy, az okoskodjon és írjon, akinek van rálátása a dolgokra. ;)

iOS mindennapi használatra, beszélgetésre, telefonálásra, kapcsolattartásra, amire való egy telefon és amire ki lett találva, arra tökéletes. Szerintetek a felhasználók többségét érdekli, hogy az android rootolható, meg, hogy milyen főzött ROM-okat lehet feltenni, meg hardveresen lehet húzni? Egy mai felhasználónak legyen egy stabil, jól működő telefon a kezében, amit tud használni, és mindig ott van vele, amikor kell és éppen számíthasson rá, ne pedig folyamat újraindítgatni kelljen. Windows Phone, ó uram bocsá' most már Windows Mobile 10 pedig szintén napi használatra jó, stabil, fürge, de az áruház kínálata messze le van maradva még mindig.

PC-n is 3 operációs rendszerem van fent, XP, 10 és egy ubuntu, mikor mit használok. Szóval lehet pampogni az én lelkiismeretem tiszta, nem a levegőbe beszélek. ;)

2016. aug. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én is tudok neked mindkét rendszerről nyilatkozni (android,ios) mégis azt mondom,hogy számomra az android jobb.
2016. aug. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
De most a kérdés az volt, hogy miért tartják jobbnak az iOS-t az androidnál...
2016. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Attól még leirhatom a véleményemet nem? Vagy esetleg megtiltod?
2016. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!