Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik érné meg jobban,...

Melyik érné meg jobban, iPhone SE vagy iPhone 6?

Figyelt kérdés

Ebben a két telefonban gondolkodom, csak nem tudok dönteni melyiket vegyem meg mégpedig: Az SE-t a 4col-jával kicsit kicsinek tartom, azonban kárpótol az erősebb hardver és a jobb kamera(és persze természetesen a 64Gb-os verziót venném), míg a 6-os nagyobb, ami nekem jobban kézre állna, viszont itt 16Gb-os verzió annyiba fáj, mint a 64Gb-os SE(legalábbis majdnem annyi), és igen... E kettő között vacillálok melyik érné meg jobban?


iPhone SE: erősebb hardver, kisebb méret, több tárhely

iPhone 6: gyengébb hardver, nagyobb méret, kisebb tárhely


(Újonnan venném persze nem az Apple eredeti oldaláról.)



2016. aug. 20. 02:00
1 2
 11/13 Suzanita válasza:

Sziasztok!


Látom elég régi ez a tpoic, de bízom benne hogy valaki válaszol:)

Nekem Samsung S7 Edge van jelenleg. Szeretem, de annyira mégse mert nem áll kézre,emiatt már vagy ezerszer elejtettem ...

Soha nem volt Iphone-om, de kb 3 napja úgy ébredtem, hogy váltani akarok és pont ezt a 2 telót néztem ki. De nagyon nem tudok dönteni. Ugyanúgy vagyok mint a kedves Kérdező, nekem is a 64 gb-os SE-re van pénzem vagy a 16 gb-os 6-ra. Én rengeteg képet készítek, így fontos mind a tárhely, mind pedig a kamera minősége.Nagyon örülnék, ha megosztanátok a tapasztalataitokat főleg a (előlapi) kamerára vonatkozóan!


Köszönöm és szép napot minden Kedves Fórumozónak!

2018. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Én végül kis gyűjtés után 6s-t vettem, és megérte!

Hasonló, sőt kb ugyanazt a teljesítményt nyújtja, mint az iPhone SE, ahogy kamerában is!

Nekem 32Gb-os verzióban van meg a 6S, és teljesen megfelel ez a tárhely. Én is sokszor fotózom és mindig marad megfelelő mennyiségű hely(5-8Gb).

Szép képeket csinál(persze nincs benne professzionális mód, mint a S7-ben, de ez is teljesen jó), gyors új lenyomat olvasó, elegáns megjelenés, sorolhatnám...

Csak ajánlani tudom az SE-t, nagyon jó kis telefon, egyik ismerősöm is azt vette és nincs panasza rá, rengeteget pötyögtem rajta én is, a mérete meg abszolút megszokható.

(+ előlapi kamera: nem olyan, mint egy Samsungnál, azonban nekem nem volt vele gondom, megfelel!) - ezzel kapcsolatban nézz YouTube-n összehasonlító videókat!


Remélem tudtam segíteni!

2018. márc. 5. 19:12
 13/13 Suzanita válasza:

Szia!


Köszönöm szépen a válaszod!

Arra jutottam,hogy megveszem az SE-t.

Aztán ha bejön az Iphone jövő Karácsonyra meglepem magam egy újabbal :)

2018. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!