Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb.4 évre keresek új telefont,...

Kb.4 évre keresek új telefont, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

100.000 Ft-ot tudnék költeni új telefonra, de persze örülnék, ha minél olcsóbb lenne.

Telefonálásra, netezésre, fényképezésre és néhány alkalmazás futtatására használnám (FB, Messenger, Pinterest stb.). És szeretném, ha az egyetem alatt már nem kellene másik telefont keresnem.


Legnagyobb kiszemeltem a BlackBerry Passport, de félek, hogy azon milyen minőségben fut pl. a facebook és a fb messenger.


A BB mellett az iPhone készülékekről hallottam, hogy viszonylag jól bírják, de az én szememben nem érnek annyit, mint amennyibe kerülnek.


Egyéb alternatíva? Az androidért nem vagyok oda, de kímélem majd, amennyire csak lehet, hogy hosszú távon is megbízható maradjon. Sony Xperia M5 pl. jó telefon?


Örülnék, ha Ti tudnátok ajánlani valamit, mert én kifogytam az ötletből. Köszönöm szépen előre is! :)


2016. aug. 21. 16:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a BB hosszú távra nem lesz jó. A rendszer is kitudja meddig húzza, annyira eltűnt a BB rendszere, mint a Nokia Symbianja...
2016. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!