Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha választhatnál, Samsung...

Ha választhatnál, Samsung vagy iPhone és miért?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
iphone, mert az iOS 100x jobb mint a szardroid
2016. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lg hüvely sziámi htc
2016. aug. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most az iPhone mellett döntöttem, mert nekem a legfontosabb a hosszútávú támogatottság, mivel én egy telefont legalább 3 évig használok, és hiába mondják hogy a legújabb Samsungokon is van már olyan stabil az Android (egyébként minden új Samsung megjelenésénél ezt mondták, és az S5-ig mind be is csődölt, az S6 nemsokára kiderül hosszútávon mennyire támogatott), amíg nem megy le 2-3 generáció stabilan, nem tudok megbízni benne.
2016. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettővel van tapasztalatom:


2012 - 2016 januárig volt Samsung Galaxy S3-am. Az első 2 évben nagyon meg voltam elégedve vele, gyors volt, szép képeket csinált, nem nagyon találtam olyan appot, amit ne vitt volna. Aztán kezdtek előjönni a hibák. Nem kapott már frissítést, az utolsó verzió a 4.3 volt, és egyre több lett az olyan app, amihez minimum 4.4 kellett volna. Iszonyúan belassult, kb. havonta kellett neki egy hard reset, de ez sem nagyon segített. Az 1 GB ram nagyon kevés volt már, pl ha zenehallgatás közben hívtak, akkor befagyott az egész, nem tudtam se felvenni se némítani csak csörgött, és csörgött a kijelző meg fekete volt. A videóknál is akadt, szaggatva vett föl. Az akksi is nagyon szar volt már, napi 2x kellett tölteni. Véglegesen akkor döntöttem a csere mellet, mikor a töltőcsatlakozó is elromlott, kb 12 óra kellett mire feltöltött, cserébe 3 óra alatt teljesen lemerült.


2016 - jelenleg: egy iPhone 6s Plus-om van most. Eddig nagyon meg vagyok elégedve vele. Bár a rendszert szokni kellett, de nagyon tetszik, hogy milyen villámgyors. Sok alkalmazás jobban meg van csinálva, mint Droidon. Azért választottam ezt, mert inkább áldozok egy telefonra többet, de akkor az legyen jó évekig, és kapjon szoftveres támogatást, az iPhone-ok pedig elég jók ebből a szempontból. Úgy vettem észre, a wifi antennája gyengébb kicsit mint a Samsungé volt, de ez elenyésző. Hogy hosszú távon hogy válik be, azt majd 2-3 év múlva fogom tudni megmondani.


Összességében azt mondom, eddig nálam az iPhone vezet. Az új Samsungokkal elvileg már nincsenek olyan problémák, mint az S3-assal voltak, de hát ez majd csak akkor derül ki, mikor már azok is 3-4 éves telefonok lesznek. Mindkét márkának van jó és rossz oldala szerintem, mérlegelni kell, kinek mi éri meg jobban, illetve függ attól, hogy mennyire hosszú távon akarod használni az adott telefont.

2016. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Samsung!Nekem S6 van 1.5éve és ugyan olyan gyors,mint amikor kibontottam újkorában!Egyszer nem lassul,fagyott le,nem dobja ki az alkalmazásokat stb,stb..Miért Samsung?

-Olcsóbb

-Testre szabható nem unalmas zárt rendszer

-Tesztek szerint gyorsabb,mint a 6/6s

-Szebb,nagyobb látószögű képeket csinál

-Andid 6 nagyon stabil a hozzáértők szerint 2%-al stabilabb,mint az Ios9

-Gorilla glass 4 elől hátul iszonyat karcálló (fémforgácsnál tapasztaltam)

-S7 bővíthető tárhely

-Vezeték nélküli töltés

-Gyorstöltés

-S7 nagyobb aksi

-Retina kijelző ide vagy oda ez mind ámítás!A Samsungok nagyobb ppi-vel rendelkeznek!

Csak hirtelen ennyi jutott eszembe!

2016. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt 25 indokoltak meg,miért a Samsung [link]
2016. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!